EAST EUROPEAN BEER AWARD – 2019 відбудеться 8-9 жовтня у Рівному: ще більше учасників та категорій пива

 EAST EUROPEAN BEER AWARD – 2019 відбудеться 8-9 жовтня у Рівному: ще більше учасників та категорій пива

Раді оголосити про старт підготовки до наступного East European Beer Award! 8-9 жовтня у Рівному видавничо-інформаційний проект «Технології та Інновації» спільно з Київською Пивною Лігою втретє проведе в рамках Форуму пивоварів і рестораторів єдиний в Україні незалежний та відкритий, професійний Дегустаційний конкурс пива East European Beer Award 2019. Очікується ще більше учасників з України, Чехії, Польщі, Білорусі, Грузії, Молдови та інших країн східної Європи, ще більше зразків пива. Що важливо, кількість категорій пива збільшилася до 16!

Приймає конкурс-2019 готельно-ресторанний комплекс «Айвенго» – Головний Організаційний партнер. Варто наголосити, що ані організатори, ні заклад, в якому проходитимуть дегустації пива та нагородження переможців, самі не варять пиво і не зацікавлені у чиїхось перемогах. Це гарантує об’єктивність та незаангажованість конкурсу.

Організатори East European Beer Award принципово підтримують незалежність та бездоганну репутацію Конкурсу. Всі учасники мають рівні шанси на перемогу! Незалежним спостерігачем на дегустаційному конкурсі East European Beer Award 2019 є патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери», яка слідкуватиме за прозорістю проведення конкурсу згідно із Положенням.

Найперший обов’язок, який беруть на себе засновники East European Beer Award: організувати і провести піар-кампанію Конкурсу, із залученням власних інформаційних майданчиків і медіа-партнерів. Володіючи такими потужними інформаційними ресурсами, як єдиний в Україні незалежний професійний журнал «Пиво. Технології та Інновації», популярний однойменний сайт beertechdrinks.com, діючий ось уже 10 років інформаційний портал «Напої. Технології та Інновації» www.techdrinks.info, тематична сторінка «Пиво. ТІ» і групи CRAFT BEER FORUM та «Напої. Технології та Інновації» на facebook, а також спецпроекти в Instagram та Telegram, плюс електронні газети «Пиво. ТІ», — організатори впевнені в результативності своїх дій. А учасники Форумів і конкурсів, число яких за ці роки сягнуло півтори тисячі чоловік, це підтверджують.

Головні функції проекту «Технології та Інновації»: запросити учасників і пивних суддів на конкурс, забезпечити хід проведення пивного змагання, підготувати грамоти й медалі, організувати церемонію вручення нагород, власне і, головне, надати маркетингову підтримку пивоварням-переможцям Конкурсу і тим, хто увійшов у першу десятку.

Власне, просування високоякісного крафтового пива, сприяння впровадженню нових технологій, маркетингова підтримка пивоварень та інших закладів, пов’язаних з пивом, є однією з найважливіших задач Форумів пивоварів і рестораторів, в рамках яких було засновано і проводиться Дегустаційний конкурс East European Beer Award.

І ще одне. Засновники конкурсу East European Beer Award — журнал «Пиво. Технології та Інновації» не беруть участь в дегустації пива та розподілі нагород.

Маємо чудову новину: окрім всенародного визнання та нагород, переможці в кожній з 16 категорій (див. Положення про Дегустаційний конкурс East European Beer Award) отримають у подарунок поїздку до Мілану на Міжнародну виставку-ярмарку SIMEI, де цього року будуть широко представлені пивоварні технології. З 19 по 22 листопада SIMEI-2019 відкриє майданчики для виноробства, рідких продуктів харчування, крафтового та іншого пива, міцних напоїв, які все частіше обмінюються процесами, методами виробництва, технологіями. Партнер East European Beer Award-2019 – SIMEI забезпечить перельоти та проживання для золотих медалістів конкурсу!

Ексклюзивним партнером конкурсу виступить компанія SAHM, яка надає бокали для дегустацій.

Нагадаємо, минулого року East European Beer Award 2018 зібрав разом 54 пивоварні з 265 зразками пива та 72 пивних судді у Харкові. Більш детально ознайомитися з перебігом конкурсу, його результатами й коментарями учасників можна на сайті та в журналі «ПИВО. Технології та Інновації».

Регламент East European Beer Award і список категорій за стилями пива був розроблений за зразком вагомого чеського конкурсу Zlatá pivní pečeť Київською Пивною Лігою, що залишається незалежною структурою і бере на себе обов’язок провести процедуру пивного змагання відкрито і чесно. Кращі зразки пива-2019 незалежні пивні судді визначать за чіткими критеріями в номінаціях.

Умови участі в Конкурсі та форми для реєстрації будуть оприлюднені на сайтах http://beertechdrinks.com, forum.techdrinks.info, в групі Конкурсу у Фейсбук та в журналі «Пиво.Т.І.». Кількість зразків від одного виробника (бренду) не обмежена.

Щоб дотримуватися головних принципів конкурсу – незалежності, об`єктивності й відкритості, дегустація зразків проводиться наосліп, підбір пивних суддів буде демократичним. Суддівська колегія формується з професіоналів і ентузіастів пивної галузі. Це представники компаній – учасниць конкурсу та незалежні пивні судді. Рішення про включення до складу пивних суддів приймають організатори на підставі наданих даних (дегустаційний і пивоварний досвід, наявність свідоцтв та сертифікатів, виданих Kiev Beer Academy, London Beer Academy, Prague Beer Academy та ін). Організатори залишають за собою право запрошувати експертів пивоваріння з-за кордону.

За результатами Дегустаційного конкурсу будуть визначені кращі зразки в кожній категорії (золота, срібна і бронзова медалі), а також краще пиво з числа поданих на конкурс (Гран-Прі). Кількість нагород ні за яких обставин не буде збільшена, наголошують організатори, адже саме такий підхід гарантує для компаній-учасниць об’єктивну оцінку, а значить, — привід рухатися далі, вдосконалюючи якість продукту і технології виробництва та продажів.

Обговорення результатів і оголошення переможців конкурсу та вручення нагород відбудеться 10 жовтня 2019 року в ході VII Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів.

Зазначимо, вже на літньому Форумі пивоварів і рестораторів, що відбудеться 18-19 червня у Львові, відбудеться відкрита Народна Дегустація пива від переможців і фіналістів East European Beer Award 2018. Тож, шановні пивовари, закликаємо вас варити та презентувати своє найкраще переможне пиво для відкритої дегустації (з підписами і описом кожного зразка)! Ознайомитися з лідерами категорій та першими десятками фіналістів можна тут

Головний Організаційний партнер – готельно-ресторанний комплекс «Айвенго»

Головний Виставковий Партнер – SIMEI

Незалежний спостерігач – ППФ «Пахаренко і партнери»

Ексклюзивний партнер – компанія SAHM

Генеральний Інформаційний партнер – журнал «Пиво. Технології та Інновації»

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар