Дві ОТГ на Рівненщині створюють органічний агрокластер

 Дві ОТГ на Рівненщині створюють органічний агрокластер

Дві об’єднані територіальні громади Рівненщини — Клеванська і Малолюбашанська — та агропідприємства, що спеціалізуються на вирощуванні органічної продукції, об’єднують свої зусилля заради розвитку органічного землеробства в області. Про це повідомляє Голос України.

Меморандум про створення агрокластеру підписали представники згаданих ОТГ, компаній «Агро Органік», «Деденс Агро», «Ріттер Біо Агро» та керівництво Клеванського аграрного ліцею.

За словами керівника Громадської спілки «Органічна Україна Захід» Костянтина Січного, підписаний меморандум це лише перший крок до створення сучасного потужного агрокластеру на Рівненщині, до складу якого увійдуть не лише підписанти меморандуму, але й інші представники аграрної галузі, а також науковці.

«На жаль, у нашій країні лише 1% агроринку виробляє органічну продукцію. Тому створення кластеру та розвиток саме органічного землеробства є доволі перспективним напрямом, який потребує підтримки», – вважає директор україно-німецької компанії Деденс Агро Віктор Щербачук.

Член виконавчого комітету Клеванської ОТГ Сергій Мініч зазначає, що завдяки участі Клеваня в кластері студенти місцевого аграрного ліцею зможуть набути навичок роботи з органічною сільгосппродукцією та завдяки цьому скласти конкуренцію європейським фахівцям.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар