До золотої відзнаки участь у виставці SIMEI – 2019 у подарунок

 До золотої відзнаки участь у виставці SIMEI – 2019 у подарунок

На золотих переможців III Дегустаційного конкурсу пива «EAST EUROPEAN BEER AWARD – 2019», окрім почесної відзнаки, чекає розкішний подарунок. Отож варіть своє найкраще пиво, та реєструйте зразки для участі конкурсі.

УВАГА! 16 пивоварів – «золотих» переможців Конкурсу, отримають ще один приємний та вартісний подарунок, а саме участь одного представника у виставці SIMEI, яка проходитиме 19-22 листопада 2019 року, в м. Мілан, Італія. Під подарунком розуміється – безкоштовна участь, проїзд та проживання на одну людину.

Регламент для конкурсу і список категорій за стилями пива розроблений за олімпійською системою, аналогічно до провідних європейських та світових конкурсів. Кращі зразки пива незалежні судді визначать у 16 номінаціях ( Див. положення про Конкурс на  http://beertechdrinks.com, http://www.uabeerawards.com/).

До участі запрошуються всі практикуючі пивовари і діючі пивоварні: від великих та регіональних підприємств – до крафтових пивзаводів, ресторанів-пивоварень і домашніх пивоварів!

За результатами дегустаційного конкурсу будуть визначені кращі зразки пива в кожній з 16 категорій (золота, срібна і бронзова медалі), а також краще пиво з числа поданих на конкурс (Гран-прі). Всього буде вручено 48 медалей + 1 Гран-прі. 

Спеціальний приз і диплом «Пивоварня року – 2019» отримає пивоварня (бренд) за найбільшу кількість нагород в категоріях.

Суддівська колегія формується з професіоналів і ентузіастів пивної галузі. Це представники компаній – учасників конкурсу та незалежні пивні судді. Мінімальна кількість пивних суддів – 50 осіб. Кожен учасник конкурсу може подати заявку в суддівську колегію на одного свого пивного суддю (дегустатора). 

Запрошуємо до участі в якості пивних суддів пивоварів, технологів пивоварних виробництв, пивних сомельє, – людей із досвідом пивоваріння і пивних дегустацій, а також випускників профільних закладів, курсів, шкіл.

Організатори Міжнародного Дегустаційного конкурсу EAST EUROPEAN BEER AWARD – незалежний видавничий проект «Технології та Інновації» спільно з Київською Пивною Лігою.

Умови участі:
Для участі в Дегустаційному конкурсі необхідно до 1 жовтня 2019 р. подати попередню заявку через форму . Отриману від організаторів заявку заповнити та надіслати для кожного зразка пива окремо.

Сплатити реєстраційний внесок 580 грн (без ПДВ) за кожен зразок пива.

На Дегустаційний конкурс, не пізніше ніж за 24 години до початку (до 7 жовтня 2018 року) надати не менше 6 літрів кожного заявленого пива в пластиковій, скляній тарі або у жерстяних банках. Кількість зразків від одного виробника (бренду) не обмежена.

Дегустаційний конкурс проходитиме 8 – 9 жовтня в готельно-ресторанному комплексі «Айвенго» – Україна, м.Рівне, с. Колоденка, вул. Зелена, 53 (328 км. траса Київ – Чоп).

Координатор проекту – Анна Панкратенкова, тел.:
+38 (097) 75 925 83, +38 (095) 60 70 904, reklama.nti@gmail.com
drinksgallery@ukr.net

Відповідальні менеджери:
Анна Малашкевич, тел.: +38 (097) 89 18 200, beertechdrinks@gmail.com

До зустрічі в Рівному 8 – 9 – 10 – 11 жовтня 2019 року!

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар