До старту нового сезону – готові! У продаж надійшов новий випуск журналу «Напої. Технології та Інновації»

 До старту нового сезону – готові! У продаж надійшов новий випуск журналу «Напої. Технології та Інновації»

Разом з «Напої.ТІ» наші читачі й партнери отримують не лише цікавий досвід та натхнення, а й цінні поради для бізнесу та його розвитку. Ознайомитись зі змістом журналу можна ТУТ.

У першому весяному випуску ми розповімо як українські виробники житимуть без «коньяку» та «пармезану» – адже на них чекає відмова від європейських географічних зазначень.

Експерти компанії «Сингента» та науковці ННЦ «ІВіВ ім. В. Є. Таїрова» розкажуть про сучасний фітостан виноградників та перевірені засоби захисту рослин – вони постійно вдосконалюються, щоб пропонувати читачам лише найкраще!

Вкотре наші журналісти завітали на винорбню «Курінь» на Херсонщині – тож про експорт крафтових вин, перспективи та нові плани – у бесіді з родиною Халупенків! Ще один ексклюзив номеру – експериментальні дистиляти з зерна, яблук і винограду Павла Мокієнка (ТМ «Слобожанська Винокурня», Харків) – редакція рекомендує!

Звісно, не оминемо теми «приручення» дріжджів, управління екстракцією та поговоримо про комплексні рішення для виноробів. А ще – разом проведемо огляди техніки для виноградників і виноробень.

А на десерт – репортажі з найбільших світових виставок: World Bulk Wine Exhibition та SIMEI 2019.  І це ще не все…Тож, гайда за своїм примірником!

А ще більше корисної інформації, традиційно, отримують власники журналів! Тож, не баріться!

Оформити передплату ви можете за тел.:
+38 (0362) 60 88 21

Або також зконтактувати з менеджером за тел:
+38 063 056 47 88,
+38 068 568 66 58,
+38 096 491 66 92

Чи надіслати заявку на e-mail: info@techdrinks.info

Дякуємо, що ми разом! Ваш медіа-проєкт «Технології та Інновації» .

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар