Для розвитку малого фермерства потрібна кооперація — Крошка

 Для розвитку малого фермерства потрібна кооперація — Крошка

В Україні на сьогодні дрібні фермери ніяким чином не впливають на ринок. Проте держава має звернути увагу на потреби дрібного фермера та підтримувати його, адже він є тим постачальником продукції, який годує наше населення. Перспективою для процвітання малого фермерства в Україні є кооперація. Про це повідомив колишній голова Асоціації «Укрсадпрому» Дмитро Крошка у коментарі Kurkul.com.

За його словами, у Франції будь-який фермер може впливати на цінову політику аграрного ринку. В Україні вона здійснюється виключно великими холдингами.

Хоча в частині спроможності саме малі фермерські господарства є найбільш ефективними у виготовленні якісної органічної продукції.

Тому Дмитро Крошка радить зосередити увагу на кооперації, задля реалізації нових механізмів державної підтримки. Сільськогосподарським кооперативам легше отримати фінансові гранти. Адже в першу чергу фінансуються проекти з кооперацією, бо у них дійсно є ефективні методи досягнення мети.

Кооперація сприятиме посиленню конкурентоздатності малих та середніх виробників, зокрема, та соціальному розвитку сільських територій загалом.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар