DEVIN – перша екологічно чиста пробка

 DEVIN – перша екологічно чиста пробка

Остання новинка від компанії TAPÌ

Якість, надійність і безпека – три характеристики, які ідеально описують Devin. Ця пробка зроблена з виноградних залишків (вичавки), змішаних із полімерами на рослинній основі.

Завдяки повторному використанню виноградних залишків у поєднанні з відновлюваними компонентами рослинного походження Devin стала першою надійною герметичною пробкою з безвідходною економією. Це дуже важливий крок у розвитку винної промисловості.

Компанія Tapì під час виготовлення своєї продукції завжди керується принципом якості. Тому Devin – одна з найбільш надійних та досконалих пробок, яку можна використовувати для всіх видів вина, навіть біодинамічних і безсульфатних.

Завдяки досконалій внутрішній структурі пробка щільно прилягає до пляшки. Водночас під час відкривання пляшки не виникає жодних проблем. Вона відкривається легко.

Devin притаманна ще одна характеристика, що відрізняє її від інших пробок. Це природний колір, отриманий завдяки використанню виноградної вичавки.

Під час виготовлення пробки не використовують клейких та в’язких речовин, щоб уникнути домішок TCA taint (в основному це 2,4,6-трихлоранізол – домішки хімічних сполук).

Пробка Devin – ідеальний вибір будь-якого винороба, який хоче берегти навколишнє середовище та підтримувати свій особливий стиль і функціональність.

Більше статей читайте у друкованій версії журналу «Напої. Технології та Інновації» №3 (89) 2021.

Придбати або оформити передплату на журнал можна за телефонами менеджерів:

Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46, sad2017@ukr.net

Чтайте також: «Pinking» у білих винах: причини появи та способи усунення

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті