«Pinking» у білих винах: причини появи та способи усунення

 «Pinking» у білих винах: причини появи та способи усунення

У деяких білих винах в процесі виготовлення та зберігання може з’являтися рожевий відтінок різної інтенсивності. У науковому світі це явище отримало назву «pinking».

Цю проблему почали фіксувати ще 30–40 років тому. Саме тоді вона занепокоїла виноробів в усьому світі. За цей час дослідження вчених з різних країн були спрямовані на з’ясування причини виникнення «pinking». Але механізм появи цього явища та речовини, які його зумовлюють, досі не встановлені.

Науковець Національного університету харчових технологій Марина Білько провела дослідження появи «pinking» у білих винах. У результаті вдалося з’ясувати, що впливає на схильність виноматеріалів до «pinking», а також як запобігти або зменшити це явище.

Читайте статтю «Дослідження появи та усунення «pinking» у білих винах» (Марина БІЛЬКО, д.т.н., доцент, Аліса ОЛІЙНИК, магістр, Національний університет харчових технологій) у наступному номері журналу «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», що вийде друком у грудні.

Читайте також: Виноградарство як азарт. Виноградар із Прикарпаття вирощує понад 100 сортів винограду +ВІДЕО

Американские ученые разработали робота, который определяет болезни винограда

Більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті