Десята всесвітня виставка “балкового вина” World Bulk Wine Exhibition: підсумки та перспективи

 Десята всесвітня виставка “балкового вина” World Bulk Wine Exhibition: підсумки та перспективи

Десята виставка “балкогово вина”, що цьогоріч пройшла наприкінці листопада в Амстердамі звітує про свою роботу у цифрах, фактах та планах. Журнал “Напої. Технології та Інновації” вже став традиційним інформпартенром цієї масштабної події у світі вина.

World Bulk Wine Exhibition 2018 – це  250 експонентів і 6500 фахівців, котрі возз`єдналися для проведення масштабної виставки для того , щоб революціонізувати й перезавантажити сектор “балкових” вин.

WBWE об`єднує себе в якості єдиного місця в світі , де можна спробувати 80% врожаю в світі всього за два дні. 10-а виставка WBWE приймала учасників з 22 країн: Аргентина, Австралія, Бельгія, Чилі, Китай, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Італія, Македонія, Молдова, Нова Зеландія, Португалія, Румунія, Словаччина, Південна Африка, Іспанія, Нідерланди , Україна, Уругвай і США.

Що стосується відвідувачів, в цьому році Амстердам відвідали фахівці з 75 країн, серед них: нові винні покупці , такі як Вірменія, Єгипет, Гана, Лівія, Непал, Сенегал, Сербія, Туреччина та Узбекистан, поряд з традиційними покупцями , такі як Канада, Данія , Японія, Норвегія, Росія, Південна Корея, Тайвань і США.

Ювілейна  WBWE була максимально різноманітною та насиченою в порівннянні з усіма минувшими виставками. ЦЬогоріч захід відвідали не  тільки великі оператори виноматеріалів , а й нові виробники малих і середніх компаній. 

Масове вино вже не асоціюється з великими обсягами; і все більше число фахівців з сектора знайти якість в винах , представлених на WBWE, що великі можливості для бізнесу далі від розливу все за походженням.

Протягом цих останніх десяти років виставка вина змістилась від того , щоб бути виставкою в складній діловій та дискусійній платформі  до майданчика, що надає безліч можливостей та перспектив.

Принагідно організатори World Bulk Wine Exhibition вже анонсують та запрошують до участі у наступнійвиставці, яка відбудеться 30 -31 травня 2019 року в місті Яньтай (Китай).
 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар