Чотирнадцята міжнародна конференція «Овочі та фрукти України-2017. Об’єднання заради успіху»

 Чотирнадцята міжнародна конференція «Овочі та фрукти України-2017. Об’єднання заради успіху»

5-7 грудня 2017 р. м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський пр-т., 15

Проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти» анонсує початок реєстрації учасників найбільшої плодоовочевої події в Україні – чотирнадцятої міжнародної конференції «Овочі та фрукти України-2017. Об’єднання заради успіху», яка традиційно відбудеться у триденному форматі у рамках єдиної в Україні виставки для професіоналів плодоовочевого бізнесу – Fresh Business Expo 2017.

Таким чином, 5-6 грудня відбудуться пленарні сесії у рамках тематичних форумів конференції, а 7 грудня буде присвячено сьомому щорічному торгівельному форуму, завдяки якому вітчизняні та закордонні постачальники свіжої плодоовочевої продукції проведуть прямі перемовини з більш ніж 25 роздрібними мережами України та провідними експортерами й імпортерами країни.

Організатори, як завжди, приготували безліч інформаційних новинок у рамках ділової програми події. Меседж даної конференції – «Об’єднання заради успіху» – підібраний не випадково. Провідні експерти плодоовочевого ринку та найбільш впливові гравці даного бізнесу в Україні бачать майбутній успіх сектору саме в об`єднанні зусиль професіоналів. Основні принципи співробітництва в нових форматах і їх переваги будуть озвучені та обговорені у ході роботи конференції «Овочі та фрукти України-2017». Варто відмітити, що географія постачання української плодоовочевої продукції щорічно розширюється, що вказує на необхідність подібних подій в державі.

Ключові теми конференції:

–          Підсумки виробництва овочів та фруктів в Україні в 2017 р., прогноз цін на залишок сезону. Попередні очікування від сезону-2018/19.

–          Три роки російського ембарго – чи зумів український плодоовочевий бізнес жити по-новому?

–          Аналітика в плодоовочевому бізнесі. Як складати баланси, читати прогнози та відрізняти якісну інформацію від аматорської?

–          Хто і навіщо створює асоціації в плодоовочевому секторі України? Принципи та філософія об’єднання професіоналів.

–          Фінансування та грантова підтримка плодоовочевого бізнесу в Україні – відсутність державного субсидування не є перепоною

–          Україна та Польща – плодоовочеві конкуренти чи партнери?

–          Психологія вітчизняного виробника: чому маржа в 300% є негативним фактором?

–          Добровільна сертифікація плодоовочевого виробництва в Україні – чи готові роздрібні мережі купувати продукцію дорожче?

–          Топ-10 органічних продуктів для експорту з України та топ-10 країн-імпортерів.

–          Портрет плодоовочевої агрономії в Україні – найпоширеніші шкідники та хвороби на овочах та фруктах і засоби захисту від них. Рейтинг виробників та дистриб’юторів ЗЗР.

–          Ринок FMCG в Україні – розвиток роздрібних мереж та перспективи споживчого ринку в Україні.

–          Рітейл та виробник. Як розпочати співробітництво і не втратити довіру після першої поставки та багато іншого.

Варто підкреслити, що вище перераховано менше половини очікуваних тем. При цьому попередньо можна заявити, що в рамках пленарних засідань будуть розглянуті всі актуальні питання плодоовочевого сектору України.

Ключові учасники конференції: представники 15-20 держав світу, усього близько 300 професіоналів плодоовочевого бізнесу. Приблизно 50 % учасників – виробники свіжої та переробленої продукції, 25 % – представники торгівлі та близько 20 % – постачальники МТР та обладнання, а також інші компанії, які мають відношення до плодоовочевого сектору.

Основні організаційні моменти конференції:

·           Конференція поєднана з рітейл-центром та проводиться одночасно з єдиною в Україні виставкою для професіоналів плодоовочевого бізнесу.

·           Усі три події відбудуться в одному з найбільш комфортабельних виставкових центрів міста Києва та в найзручніший час для більшості плодоовочевих компаній.

·           Традиційно в рамках ділової програми будуть оголошені попередні плани виробництва плодоовочевої продукції у сезоні-2018/2019.

·           Котрий рік поспіль організатори не переглядають вартість участі для виробників плодоовочевої групи.

·           Спікерами конференції, як завжди, будуть визнані експерти галузі та практики плодоовочевого сектору держави, а також відомі міжнародні експерти.

·           Вітчизняні виробники мають можливість надати зразки своєї продукції для демонстрування учасникам конференції та торгівельного форуму.

·           До 15 жовтня діють максимальні знижки на реєстраційний внесок.

·           Заявки на участь у конференції будуть прийматися до 24 листопада включно.

 

Попередня програма конференції, умови участі, рекламні можливості, спонсорські пакети та заявка на участь незабаром будуть розміщені на офіційному сайті конференції: www.fruit-inform.com.

Оргкомітет події:

+380 562 320795
моб: +380 96 5836323 – Євген Кузін
моб: +380 67 6343980 – Олександр Хорев
fruit.chief@fruit-inform.com

fruit.intl@fruit-inform.com

 

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар