Чергова Міжнародна конференція «Технології та інновації: від землі – до готового продукту» відбудеться 21-22 березня 2019 року в Черкасах – ПОВНА ПРОГРАМА ЗАХОДУ

 Чергова Міжнародна конференція «Технології та інновації: від землі – до готового продукту» відбудеться 21-22 березня 2019 року в Черкасах – ПОВНА ПРОГРАМА ЗАХОДУ

Місце проведення конференції – Центр дитячої та юнацької творчості м.Черкаси, вул.Смілянська, 33. Дводенний захід приймає компанія «МАЇС» – Головний Організаційний партнер. Мета конференції: популяризація та впровадження сучасних технологій якісного вирощування й переробки фруктів, ягід і горіхів, сприяння відродженню традиційних українських напоїв на основі фруктів, ягід і меду та виробництву продуктів з доданою вартістю.

Перший день буде насичений пленарною роботою у секціях, дискусіями, обговореннями та обміном досвіду. На другий день конференції бізнес-тур на підприємства компанії «МАЇС», м. Черкаси.

Запрошуються до участі садівничі господарства і компанії, в тому числі і ті, що спеціалізуються на вирощуванні, переробці та експорті фруктів і горіхів, підприємства із переробки та зберігання плодів, технологічні компанії, що надають послуги та спеціалізуються на впровадженні сучасних технологічних рішень для садівництва і горіхівництва.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

1 день – з 8.00 до 19.00
– пленарна частина конференції
– виставка нових технологій закладення саду, зрошення, догляду та захисту рослин, технології зберігання врожаю

 • СЕКЦІЯ №1. Сучасні технології вирощування фруктів. Новітні сорти – гарантія успішних продажів на внутрішньому і зарубіжних ринках
 • СЕКЦІЯ №2. Збереження продукції садів. Переробка і створення доданої вартості.
 • СЕКЦІЯ №3. Сучасне горіхівництво: технології та іновації

У програмі конференції беруть участь провідні українські та європейські експерти з технологій інтенсивного садівництва і переробки :

 1. «Сучасний інтенсивний яблуневий сад: новітні схеми посадки, безвірусні саджанці, сорти, які гарантують успішні продажі». Мачей ЛІПЕЦЬКИЙ, президент Асоціації польських розсадників (Польща) Мачей Ліпецький, президент Асоціації польських плодових розсадників
 2. «Tехнології захисту від FMC. Гарантована якість». Роман ЦУРКАН, продукт-менеджер компанії FMC Agricultural Solutions, Генерального партнера конференції (США – Україна)Роман Цуркан, FMC Agricultural Solutions
 3. «Як збільшити і поліпшити врожай, або Вирощування плодів та ягід під накриттям». Марек ЯМРИ, регіональний менеджер компанії HAYGROVE (Польща)
 4. «Біотехнології в садівництві». Володимир СІЛЕНКО, експерт компанії «БТУ-Центр»
  «Сортові інновації плодорозсадника: Слива Топенд Плюс та вишня Уйфегертош Фюртеш». Степан ПАЛАДІ, ДП «Голланд Плант Україна»
 5. «Сучасні методи підвищення продуктивності, якості та лежкості плодів кісточкових:європейський досвід». Карл ЛАНГ, компанія «Євроконсалт» (Німеччина – Україна)
  «Технологія точного зрошення в садівництві». Владислав РАЗКЕВИЧ, директор компанії «Евкаліпт Р» (Україна).
 6. «Сучасна методологія прорідження та покращення якості плодів. Особливості застосування в Україні препаратів компанії Globachem (Бельгія)». Василь Бондаровський, експерт компанії Globachem (Бельгія), EFT Group
 7. «Сучасні європейські технології переробки фруктів: виробництво соків і сидрів». Олександр КУПЦОВ, представник компанії EFT Group – Kreuzmayr (Україна – Австрія).
 8. «Інноваційні технології охолодження, заморозки і зберігання продукції від провідних європейських виробників». Анатолій БОГДАН, директор компанії «Інсолар» – Головного Технологічного партнера конференції
 9. «Системи пакування плодово-ягідної продукції. Упаковка, яка продає». Олександр ФІЛЬ, директор компанії «Лайн-Пак» (Україна).
 10. «З досвіду організації садівництва і створення переробного комплексу». Олександр САМОЙЛЕНКО, директор департаменту садівництва компанії МАІС, Головного Організаційного партнера конференції.
 11. «Новітні технології в горіхівництві». Володимир ПАХНО, президент Української Горіхової Асоціації
 12. «Горіхівництво по-українськи: від саджанця до промислового горіхового саду». Микола КУЧЕР, кандидат сільськогосподарських наук, директор Горіхового центру «Залісся» (Черкаська обл.).
 13. «Професійна техніка для горіхового саду». Віктор КОЛЕСНИК, директор компанії «Агростар» (Україна).
 14. «Методи переведення горіхового саду на плодоношення. З досвіду». Іван ЮКАЛ, власник фермерського господарства «Єфрем» (Вінницька область, Україна)
 15. «Сад сміливих експериментів: на часі – фундук». Олександр ПОНОМАРЕНКО, власник фермерського господарства «НАТС 2012», м.Ізмаїл Одеської обл. (Україна) та багато інших

2 день – бізнес-тур 22 березня на підприємства компанії «МАЇС»:
– Відвідання яблуневого саду на крапельному зрошенні та майстер-клас по обрізці дерев.
– Візит на переробне підприємство з виготовлення соків прямого віджиму ТМ
– Відвідання Горіхового Центру «Залісся» з горіховими насадженнями волоського горіха, фундука і французького горіха на деревину, а також знайомство з технологією щеплення горіхів, майстер-клас з обрізки горіхів і т.д.
– Також, для бажаючих, буде організована екскурсія в м.Чигирин і Холодний Яр – місця козацької слави України.

У програмі конференції :

 • НАРОДНА ДЕГУСТАЦІЯ соків прямого віджиму від фермерських господарств та виробничих підприємств України. За підтримки компанії EFT Group – представника обладнання для виготовлення соків і вин Kreuzmayr
 • Круглий стіл за участю представників владних структур про ситуацію в галузі і шляхи її вирішення.

Потужна медіа-підтримка заходу –журнали «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Ягідник», «Горішник», інформаційний портал «Напої. Технології та Інновації» www.techdrinks.info, тематичні сторінки і групи в соцмережах Facebook, Itstagram, Telegram, центральні і регіональні ЗМІ

Традиційно, юридичну підтримку конференції надає компанія «Пахаренко і партнери».

Підведення підсумків Народної Дегустації і вручення Дипломів переможців відбудеться по завершенню конференц-дня 21 березня, на урочистому прийомі, організованому для учасників конференції «Від землі – до готового продукту». В програмі – концерт народного колективу. Дрес-код конференції – вишиванки.

Місце проведення 1 дня конференції: м.Черкаси, вул..Смілянська 33, Центр дитячої та художньої творчості.

Реєструйтеся на конференцію через сайт http://forum.techdrinks.info/ та за телефонами:

Надія Рачковська: + 38 063 056 47 88
Анна Ільчук: +38 068 568 66 58
Ірина Петронюк: +38 096 49 16 692
Лариса Товкач: +38 0979689516

Головний Організаційний партнер – «МАЇС»
Головний партнер сфери засобів захисту рослин – компанія FMC
Головний Технологічний партнер – компанія «Інсолар»
Партнер Народної Дегустації соків прямого віджиму – компанія EFT Group – Kreuzmayr.
Генеральний Юридичний партнер – компанія «Пахаренко і партнери».
Головні галузеві інформаційні партнери – журнали «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Горішник.Т.І.» та «Ягідник».

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар