Через протести у Франції зріс попит на українські та польські яблука

 Через протести у Франції зріс попит на українські та польські яблука

Через протести у Франції виникли проблеми з логістикою при відвантаженні яблук, через що зріс попит на польську та українську продукцію. Україна збільшила експорт яблук до країн Близького Сходу та північних країн Євросоюзу. Польща – до Великої Британії та країн Скандинавії. Про це повідомляє East-fruit.

Франція зазвичай постачає яблука до Великої Британії, Іспанії, Італії, ОАЕ та Близького Сходу. Однак цього року з відправками виникли логістичні проблеми через протести в країні. Ця ситуація частково зіграла на руку постачальникам українських та польських яблук. Попит на ці фрукти з України та Польщі зріс. Поляки почали експортувати яблука до Великої Британії, збільшили відвантаження в країни Скандинавії. На українські ж яблука зріс попит у країнах Близького Сходу та північних країнах Євросоюзу. Однак постачальники з України пов’язують збільшення експорту швидше з хорошою якістю та конкурентною ціною українських яблук, ніж з протестами у Франції.

Французи почали страйкувати через підвищення ціни на бензин та дизель, які піднялися після рішення влади підвищити податок на паливо. Проте пізніше протестувальники почали вимагати ще й відставки президента та виступили проти “несправедливої політики уряду”. Страйкарі одягнені у жовті жилети, основний атрибут водія на випадок аварії. Тому їх і називають “жовтими жилетами”. Акції протесту проходять з особливою жорстокістю. Є постраждалі та загиблі. У країні оголосили надзвичайний стан.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар