ЄБРР викупив 15% акцій львівської пивоварні

 ЄБРР викупив 15% акцій львівської пивоварні

ЄБРР із 7 до 22% збільшив свою частку у Першій приватній броварні, заснованій у Львові Андрієм Мацолою. Про це повідомляє ЛігаБізнес з посиланням на прес-службу ЄБРР.

Відтак, пивоварня отримає пакет фінансування на 21,6 млн доларів, що, на думку акціонера, допоможе зміцнити капітал компанії та забезпечить її потреби в обігових коштах та інвестиціях.

У ЄБРР нагадують, що почали вкладати в компанію гроші 10 років тому. Тоді ішлося про заходи із збільшення енергоефективності на основних виробничих потужностях Першої приватної броварні.

“Банк почав працювати з ППБ більше десяти років тому, надавши кошти на важливі заходи щодо підвищення енергоефективності на основній виробничій площадці компанії. За цей час ППБ значно зросла, ставши одним з динамічних лідерів ринку, і пропонує українським споживачам широкий асортимент напоїв, який зараз включає в себе як місцеві, так і міжнародні бренди “, – наголошується в прес-релізі ЄБРР.

Перша приватна броварня створена у 2004 році і залишалась сімейним бізнесом до січня 2012 року. Компанія керує виробництвом у Львові і в Радомишлі на Житомирщині, сумарна потужність яких з другої половини 2016 року становить 2,3 млн гл пива на рік.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар