ЄБРР не інвестуватиме в економіку України до обрання нового парламенту

 ЄБРР не інвестуватиме в економіку України до обрання нового парламенту

В цьому році Європейський банк реконструкції і розвитку не буде інвестувати в економіку України до обрання нового парламенту. Про це під час форуму «Очікування бізнесу після виборів», організованого Європейською бізнес асоціацією, заявила заступник директора представництва ЄБРР Марина Петров.

«Ми міжнародна організація, яка інвестувала в Україну навіть в 2014 році. Але з минулого року рівень інвестицій, який надходив до України істотно знизився до $2 млрд. В цьому році ми не будемо інвестувати в економіку України до обрання нового парламенту. Це пов`язано з тим, що ми не є драйвером, а лише направляємо можливості інвесторів в певне русло», — зазначила Петров.

У ЄБРР сподіваються, що в цьому році рівень інвестицій в Україну подвоїться до $4 млрд.

«Розраховуємо, що це станеться після того, як бізнес побачить маркери стабільності і це дасть можливість продовжити інвестиційні програми в Україні», — зазначила Петров.

Під час зустрічі керівник діяльності International Finance Corporation (IFC) в Україн Олена Волошина зазначила, що Світовий банк заявив, що Україні буде потрібно 50 років, щоб наздогнати Польщу, якщо ми будемо розвиватися в такому ж темпі як зараз.

«У першу чергу, нам слід переглянути функції держави: лібералізувати відносини держави і бізнесу, нам потрібна реформа торгового режиму. Українському фермеру потрібно докласти на 30% більше зусиль-ресурсів, на відміну від європейського, для того, щоб доставити свою продукцію на зовнішній ринок», — зазначила Волошина.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар