BROWAMATOR®, Польща: найкращий хміль та супутні матеріали для пивоваріння на Форумі пивоварів та рестораторів у Львові

 BROWAMATOR®, Польща: найкращий хміль та супутні матеріали для пивоваріння на Форумі пивоварів та рестораторів у Львові

Вже незабаром у Львові розпочнеться головна пивоварна подія сезону – Міжнародний форум пивоварів і рестораторів. Сьомий за рахунком Форум 18-19 червня приймає «Театр пива «Правда» – Головний Організаційний партнер. Організатори – інформаційний проект «Технології та Інновації» підготували неймовірно насичену дводенну програму, яка включить конференц-день, дегустації, секцію для шеф-кухарів, майстер-класи, обговорення, пивний тур, гастро-тур, колабораційну варку, work-shop для пивоварів! Інноваційними рішеннями, власним досвідом та аналітикою поділяться експерти ринку, практики галузі й компанії-виробники з України та закордону. Зокрема, з радістю чекаємо на приїзд спеціалістів польської компанії Browamator®!

Browamator® – сімейна компанія, розташована в м. Стшизув – 160 км на південний схід від Кракова, 80 км від України та Словаччини. Підприємство засноване у 2001 році Земовітом Фалатом і Пшемиком Чарніком, і з того часу його основною метою було постачання польським пивоварам – як любителям, так і професіоналам – якісної сировини та допоміжних матеріалів, з найширшим вибором безпосередньо від виробників. Browamator® представляє в Польщі відомих міжнародних виробників: Weyermann® Specialty Malts, Fermentis Lesaffre, Yakima Chief Hops® і Speidels Behealterbau. Компанія також створила інтернет-магазин www.heyhops.com для броварів.

Крім того, у 2003 році Browamator® організувала перший у Польщі «Домашній конкурс пива» в м. Живець, який після майже 10 років був переданий Польській асоціації домашніх пивоварів. З 2006 року Browamator® виступає організатором найбільшого в Польщі конкурсу крафтових пивоварень – Polish Craft Beer Competition (www.kraftroku.pl).

В рамках конференц-дня Browamator® представить Земовіт Фалат, співвласник компанії. Тема його виступу звучатиме так: «Крафтові пивоварні потребують кращого хмелю. І ось ми тут!». Разом зі співзасновником компанії на конференції будуть присутні й інші спеціалісти Browamator® – це прекрасна нагода зав’язати контакти й обмінятися досвідом та ідеями.

Нагадаємо, конференц-день Форуму відбудеться на території Fest Republic (Старознесенська, 24-26) 18 червня. Основними темами стануть сучасні технології пивоваріння: від вибору сировини – до роботи з обладнанням і санітарії. Програма включає секції «Економіка пивного бізнесу», «Маркетинг пивного закладу», учасники обговорюватимуть розвиток культури споживання пива, завоювання долі внутрішнього ринку та вихід на експорт. Працюватиме традиційна виставка обладнання, технологій, сировини та допоміжних матеріалів. Паралельно відбудеться засідання Секції для шеф-кухарів пивних ресторанів з майстер-класами.

Програма другого дня, 19 червня, включить work-shop експерта пивоваріння з Чехії Йінрджиха Хейна, Пивний тур «Крафтовий шлях Львова» з екскурсіями на виробництво, дегустаціями пивного меню та страв, колабораційну варку пива із зірками українського та зарубіжного крафту в Театрі пива «Правда». В рамках Секції для пивних шеф-кухарів вперше відбудеться екскурсійний гастро-тур креативними ресторанними закладами Холдингу Емоцій !Fest.

Поспішайте зареєструватися на Форум:
Анна Ільчук: +38 068 568 66 58
Надія Рачковська: +38 063 056 47 88
або на сайті forum.techdrinks.info

Організатор – Міжнародний інформаційно-видавничий проект «Технології та Інновації»

Форум пивоварів і рестораторів підтримує Українське об’єднання пивних сомельє Київська Пивна Ліга

Науковий патронат здійснює Національний університет харчових технологій

Головний Організаційний партнер – ресторан-пивоварня «Театр пива «Правда»

Головний Виставковий партнер Форуму – Beviale Moscow-2020

Генеральний юридичний партнер – юридична компанія «Пахаренко і партнери»

Технологічні партнери – компанії Fermentis, Pontum AB, PSS SVIDNÍK, Castle Malting, Browamator, «Термо-Пак», «Сфера СІМ», Центр оцінки відповідності «ФАКТУМ», «Харвест Агрохім Україна», «Донау Лаб Україна», PET Technologies

Головний інформаційний партнер – міжнародний спеціалізований журнал BEER Technologies

Інформаційні партнери: ­інформаційний портал www.beertechdrinks.com, журнали Beer Box, «Академия гостеприимства», сайт Restaurant NEWS, портал пивного ринку Profibeer, онлайн-журнал Fanatic Beer Magazine

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар