Бізнес-тур до ТОВ «Агросільпром» у рамках провідної конференції ягідного бізнесу України

 Бізнес-тур до ТОВ «Агросільпром» у рамках провідної конференції ягідного бізнесу України

У рамках дев’ятої міжнародної конференції «Ягоди України-2018: заморозка і свіжий ринок» відбудеться практичний бізнес-тур до одного з провідних ягідних господарств Дніпропетровської обл., інформує організатор конференції – проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти».

 

Як вже повідомлялось раніше, пленарна частина конференції відбудеться 24 травня, а наступного дня делегатів події прийме команда ТОВ «Агросільпром» для проведення конференційного бізнес-туру.

 

У програмі цьогорічного ділового туру – вирощування п’яти ягідних культур у закритому та відкритому ґрунті, агрономічний супровід ягідного виробництва, підходи до післязбиральної доробки ягід, що застосовуються у господарстві.

 

Детальний план бізнес-туру другого дня конференції:

  • суниця садова у закритому ґрунті;
  • столовий виноград у закритому ґрунті;
  • суниця садова у відкритому ґрунті;
  • малина у відкритому ґрунті;
  • ожина у відкритому ґрунті;
  • порічка у відкритому ґрунті;
  • техніка для ягідних плантацій;
  • обладнання для охолодження, сортування та пакування ягід.

Ділову екскурсію 25 травня проведе Ростислав Шитіков, директор агрокомплексу ТОВ «Агросільпром», який напередодні буде виступати у рамках пленарної частини конференції з презентацією на тему «Виробництво ягід у теплицях і відкритому ґрунті. Оптимальний комплексний підхід до інвестицій, матеріально-технічної бази, робочої сили і продажів».

 

Організатор конференції – проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти». Генеральний спонсор заходу – компанія Syngenta. Спонсором конференції виступає Український Проект Бізнес-Розвитку Плодоовочівництва. Партнер конференцій – Fairplant BV. Захід відбудеться за підтримки «Української овочевої компанії – UVC». Генеральний медіапартнер конференції – журнал «Ягодник». Ексклюзивний медіапартнер події – журнал «Пропозиція».

 

Всього в конференції приймуть участь понад 220 делегатів із 8-10 країн світу. Щоб приєднатися до складу делегатів, необхідно заповнити заявку на участь.

 

Основна аудиторія заходу – виробники свіжих ягід і продуктів їх переробки (понад 60%), представники гуртових компаній та роздрібних мереж, постачальники саджанців, агрохімії, техніки та рішень для доробки, охолодження, пакування і переробки ягідних культур.

З усіх питань щодо участі, будь ласка, звертайтеся: Євген Кузін, т/м: +380 96 5836323 fruit.intl@fruit-inform.com; Олександр Хорев, т/м: +380 67 6343980 fruit.chief@fruit-inform.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар