Більше 70 тисяч відвідувачів, в тому числі і українська делегація виноробів, відвідали п`ятиденную виставку Drinktec 2017 у Мюнхені

 Більше 70 тисяч відвідувачів, в тому числі і українська делегація виноробів, відвідали п`ятиденную виставку Drinktec 2017 у Мюнхені

В Мюнхені завершилася провідна світова виставка технологій та обладнання для виробництва напоїв та рідких продуктів. Drinktec 2017 тривала з 11 по 15 вересня, у ній взяли участь 1600 експонентів з 75 країн світу, які розмістили свої експозиції у 15 павільйонах загальною площею 150 тис. кв.м., а також за участю 70000 відвідувачів з 180 країн світу. Серед делегацій – група виноробів з України, організатором поїздки якої виступив журнал “Напитки. Технологии и Инновации” – офіційний медіа-партнер виставки.

Цього року Drinktec поповнилася трьома додатковими залами (два з них – виключно для виноробства) і стала найбільшою за всі роки проекту. У програмі –  цікаві заходи, які відбувалися паралельно з програмою виставки, різноманітна рамкова програма зі змаганнями, конкурсами, церемоніями вручення нагород і відзнак, спеціальними показами, конференціями, форумами та дегустаціями.
 

Компанії-лідери з усіх куточків світу були представлені на виставці своєю новаторською продукцією та інноваційними рішеннями як для великого, так і малого та середнього бізнесу. Демонструвалися найсучасніші технології виробництва, наповнення та пакування напоїв та рідких харчових продуктів. Крім того, були широко представлені сировина і логістичні та маркетингові рішення індустрії напоїв та рідких продуктів.

З інноваціями, професіоналами та новими обличчями світу напоїв журнал “Напитки. Технологии и Инновации” познайомить вас вже у наступному випуску!

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар