Бельгійський солод для нових можливостей в пивоварінні представитьCASTLE MALTING 12 квітня на Міжнародному форумі пивоварів і рестораторів

 Бельгійський солод для нових можливостей в пивоварінні представитьCASTLE MALTING 12 квітня на Міжнародному форумі пивоварів і рестораторів

12-13 квітня Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів збере разом в готельно-ресторанному комплексі «Трипільське сонце» власників і керівників ресторанів-пивоварень, досвідчених пивоварів і початківців, технологів і маркетологів середніх і міні-пивоварень, українських та зарубіжних виробників обладнання, технологій, сировини для пивоваріння, інших гравців ринку. Все – заради розвитку крафтового пивоваріння в Україні та особисто кожного фахівця. У програмі: конференц-день, насичений виступами, дискусіями, круглими столами, виставками, презентаціями, дегустаціями, майстер-класами, а також Пивний тур «Крафтовий шлях» і колабораційна варка пива. Теми Форуму охоплять весь ланцюжок пивного бізнесу – від виробництва до продажу. А процес виробництва починається тоді, коли пивовар обирає солод, що надає напою особливі аромат, смак і колір. Саме Бельгія є справжньою солодовою Меккою світу. З представниками провідного бельгійського виробника солоду – компанії Castle Malting пивовари зможуть познайомитися на весняному Форумі.

Більше 2100 пивоварних компаній з 122 країн світу обирають солод, вироблений Castle Malting, – найстарішої солодовні Бельгії та однієї з найстаріших сімейних солодовень у світі. Компанія виробляє повний асортимент базових і спеціальних сортів солоду для будь-якого пива: від пільзенського і пшеничного – до найтемніших абатський і траппістських сортів, а також для органічного пива.

Castle Malting славиться тим, що може задовольнити вимоги всіх клієнтів – від домашніх пивоварів до крафтових і великих пивоварних компаній. Завдяки унікальному, розробленому фахівцями компанії обладнанню, Castle Malting застосовує революційні технології у виробництві обсмаженого і карамельного солоду, пропонує широкий асортимент спеціальних сортів з винятковими смаковими і ароматичними властивостями.

Поєднання традиційних і сучасних технологій, застосування екологічних практик дозволяють виробляти преміальний солод з мінімальним впливом на навколишнє середовище. Жоден з сортів солоду не містить ГМО. Компанія гарантує сувору відповідність виробництва чинним нормам Hazard Analyses of Critical Control Points і системі менеджменту безпеки харчових продуктів ISO 22000.

У програмі конференц-дня, 12 квітня: обговорення актуальних тенденцій розвитку пивоварної галузі за участю відомих пивоварів і рестораторів, депутатів, представників владних структур; технологічний форум «Ставка на якість» з європейськими та українськими експертами; круглий стіл «Юридичні основи пивного бізнесу від А до Я»; дискусії в секціях про економіку пивного закладу; ефективному пивний маркетингу і секрети успішних продажів в ресторанах-пивоварнях, пивних ресторанах, пабах, барах, спеціалізованих магазинах, через Інтернет і т.д .; про розвиток домашнього пивоваріння «Від хобі до бізнесу». Нова секція – майстер-клас для шеф-кухарів пивних ресторанів і ресторанів-пивоварень.

Завершенням конференц-дня стане фуршет з презентацією авторських страв пивної кухні від ресторану «Трипільське сонце» – Головного Організаційного партнера Форуму, і презентація унікальних сортів пива від українських пивоварень в форматі «Народна дегустація».

13 квітня учасників Пивного туру «Крафтовий шлях» зустрічатимуть, знайомитимуть з виробництвом та концепціями, пригощатимуть пивом і вишуканими стравами міні-пивоварня Pẽst Pub, паб Taranka, ресторан-пивоварня «Наживо». Одночасно відбудеться колабораційна варка пива сорту Майбок із зірками українського та зарубіжного крафта в пивоварні «Крапка Кома».

Поспішайте зареєструватися на forum.techdrinks.info!

Форум пивоварів і рестораторів підтримує Гільдія крафтових пивоварів України.

Науковий патронат здійснює Національний університет харчових технологій.

Головний Виставковий Партнер Форуму – Beviale Moscow-2019

Генеральний Юридичний партнер – юридична компанія «Пахаренко і партнери».

Головний Організаційний партнер – готельно-ресторанний комплекс «Трипільське сонце»

Головний Лабораторний партнер – «Донау Лаб Україна»

Партнер Народної дегустації пива – компанія «ГЕБО бірмат»

Головний інформаційний партнер – міжнародний спеціалізований журнал «ПИВО. Технології та Інновації»

Інформаційні партнери: міжнародний спеціалізований журнал «Напої. Технології та Інновації», журнали «БРУТТО», Beer Box, сайти Restaurant NEWS EU, BeerPlace, портал Profibeer.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар