Автор ідеї «сліпоїЇ» колаборації, російський пивовар і представник CASPARY GMBH Олексій Черниш виступить на Міжнародному форумі пивоварів і рестораторів 12 квітня в Києві, Україна

 Автор ідеї «сліпоїЇ» колаборації, російський пивовар і представник CASPARY GMBH Олексій Черниш виступить на Міжнародному форумі пивоварів і рестораторів 12 квітня в Києві, Україна

В рамках 5-го Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів «Пиво і пивоварня: успіх в бізнесі гарантований, якщо …» поговоримо з відомим російським пивоваром Олексієм Чернишем про прикордонне пивоваріння, про те, які технічні рішення роблять пивоварню провідною, європейською за духом. Форум відбудеться 12-13 квітня в Києві. Організатори заходу – Міжнародний інформаційно-видавничий проект «Технології та Інновації» вибрали найактуальніші теми, запросили українських і зарубіжних експертів, досвідчених пивоварів, рестораторів з різних куточків світу та провідних виробників сировини, техніки і технологій. Програма весняного Форуму стане неймовірно насиченою і включить конференц-день, виставки, презентації, дегустації, круглі столи, бізнес-тур за оновленою програмою, колабораційну варку із зірками крафта і семінар-практикум на тему «Дефекти пива».

Олексій Черниш – випускник СПбГУ, біологічного факультету, кафедри біохімії. У пивоварінні працює з 2002 року, спеціалізація: ресторанне пивоваріння. На сьогоднішній день є головним пивоваром ресторанної пивоварні «Карл і Фрідріх» в Санкт-Петербурзі. З 2012 року представляє німецьку сімейну компанію Caspary з виробництва обладнання, яка стояла біля витоків ресторанного пивоваріння. Олексій вже реалізував близько 20 проектів пивоварень Caspary в Росії, в даний момент веде проекти в Росії та інших країнах.

Тема його виступу звучить так: «Прикордонне пивоваріння: порівняння маркетингу, обладнання та технологій традиційних пивних країн (Німеччини, Чехії) і Росії». Олексій розповість, що таке європейське за духом пивоварня – які технічні рішення роблять пивоварню провідною. А також пояснить, що відрізняє середню російську пивоварню від середньої німецької.

У програмі конференц-дня 12 квітня: обговорення актуальних тенденцій розвитку пивоварної галузі; технологічний форум «Ставка на якість»; виступи фінансистів та економістів про економіку пивного закладу; дискусія на тему ефективного пивного маркетингу і секретів успішних продажів; круглий стіл про розвиток домашнього пивоваріння; круглий стіл «Юридичні основи пивного бізнесу від А до Я» від Головного Юридичного партнера – фірми «Пахаренко і партнери». У центрі уваги – виставка техніки, технологій, сировини для пивоваріння від провідних вітчизняних і європейських виробників.

Програма другого дня, 13 квітня, включаючи кілька заходів одночасно: пивний тур «крафтового шлях» в кращі ресторан-пивоварню, пивний ресторан, паб і спеціалізований магазин крафтового пива; колабораційних варіння з зірками українського та зарубіжного крафта; семінар-практикум на тему «Дефекти пива».

Більше інформації про Ювілейний 5-й Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів – на сайтах beertechdrinks.com і сторінці в Фейсбук.

Реєстрацію вже розпочато!

Форум пивоварів і рестораторів підтримує Гільдія крафтових пивоварів України.

Науковий патронат здійснює Національний університет харчових технологій.

Генеральний юридичний партнер – юридична компанія «Пахаренко і партнери».

Головний Лабораторний партнер – «Донау Лаб Україна»

Головний інформаційний партнер – міжнародний спеціалізований журнал «ПИВО. Технології та Інновації»

Інформаційні партнери: міжнародний спеціалізований журнал «Напої. Технології та Інновації», журнали «БРУТТО», Beer Box, сайти Restaurant NEWS EU, BeerPlace, портал Profibeer.

 

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар