Австрійська компанія FLECKS презентує пивоварні з унікальною системою виносного нагріву і комфортною автоматизацією на Міжнародному Форумі пивоварів і рестораторів весна-2018, Київ

 Австрійська компанія FLECKS презентує пивоварні з унікальною системою виносного нагріву і комфортною автоматизацією на Міжнародному Форумі пивоварів і рестораторів весна-2018, Київ

12-13 квітня П`ятий Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів відкриє свої двері для досвідчених пивоварів і рестораторів і новачків у бізнесі. Форум відбудеться в Києві, приймає готельно-ресторанний комплекс «Трипільське сонце». За традицією організаторів – видавничого проекту «Технології та Інновації» – захід стане дводенним і включить конференц-день, бізнес-тур і колабораційну варку. Ключова тема Форуму – «Пиво і пивоварня: успіх в бізнесі гарантований, якщо …». А вибір обладнання для броварні – одне з основоположних рішень, від якого залежить успішність проекту. Сьогодні крім основних вимог до нього – якості і надійності, додалися й такі параметри, як продуктивність, екологічність, простота в управлінні, дизайн та енергоефективність. Серед виробників міні- і середніх пивоварень, що відповідають всім сучасним вимогам, виділяється сімейна компанія Flecks Brauhaus Technik, яка візьме участь у весняному Форумі.

Устаткування компанії Flecks – це австрійська якість і надійність. Всі комплектуючі та деталі виготовлені на території ЄС. Матеріалом для ємностей служить нержавіюча сталь харчового стандарту AISI 304. Зовнішній дизайн може бути виконаний в трьох варіантах: нержавіюча сталь, мідний верх куполоподібної форми з камінними трубами, верх і бічна обшивка з міді.

Варильний порядок оснащений власною розробкою компанії – виносним нагрівачем, де в якості теплоносія використовується перегріта вода, яку нагрівають електрикою, газом, за допомогою різних твердопаливних котлів або сонячної енергії. Передбачена система гібридного нагріву.

Унікальне програмне забезпечення для напівавтоматичних і автоматичних пивоварень Flecks робить устаткування зручним і простим у використанні. Контроль бродіння відбувається автоматично в будь-якій версії пивоварні. Комп`ютер сам контролює температуру і тиск в залежності від рецепту.

Компанія Flecks розробляє проекти пивоварень «під ключ», тому у пропозиції виробника є всі комплектуючі, додаткове обладнання, лінії мийки та розливу. Детальніше про сучасне обладнання для пивоваріння, ефективні технології та гарантований результат в рамках технологічної секції Форуму розповість менеджер проектів компанії Flecks Микола Ткаченко.

У програмі конференц-дня 12 квітня:
– обговорення актуальних тенденцій розвитку пивоварної галузі за участю відомих пивоварів і рестораторів, депутатів, представників владних структур;
– технологічний форум «Ставка на якість» з відомими європейськими та українськими експертами пивоваріння та ресторанної справи;
– виступи фінансистів та економістів про економіку пивного закладу;
– круглий стіл «Юридичні основи пивного бізнесу від А до Я»;
– дискусія про ефективний пивний маркетинг і секрети успішних продажів, як в ресторанах-пивоварнях, так і пивних ресторанах, пабах, барах, спеціалізованих магазинах, через Інтернет і т.д.;
– круглий стіл про розвиток домашнього пивоваріння;
– нова секція – майстер-клас для шеф-кухарів пивних ресторанів і ресторанів-пивоварень.

Ширше і різноманітніше стане виставка обладнання, технологій, сировини, закупорювання, систем розливу, етикеток, посуду та інших продуктів для пивоваріння від провідних вітчизняних і європейських виробників.

Завершенням конференц-дня стане фуршет з презентацією авторських страв пивний кухні від ресторану «Трипільське сонце» – Головного Організаційного партнера Форуму, і презентація унікальних сортів пива від українських пивоварень в форматі «Народна дегустація».

13 квітня відбудуться пивний тур «Крафтовий шлях» в кращі столичні ресторан-пивоварню, пивний ресторан, паб і спеціалізований магазин крафтового пива, а також колабораційна варка пива з зірками українського та зарубіжного крафта.

 

Встигніть зареєструватися! Більше інформації на сайті beertechdrinks.com та сторінці у Фейсбук.

Форум пивоварів і рестораторів підтримує Гільдія крафтових пивоварів України.

Науковий патронат здійснює Національний університет харчових технологій.

Головний Виставковий Партнер Форуму – Beviale Moscow-2019

Генеральний Юридичний партнер – юридична компанія «Пахаренко і партнери».

Головний Організаційний партнер – готельно-ресторанний комплекс «Трипільське сонце»

Головний Лабораторний партнер – «Донау Лаб Україна»

Головний інформаційний партнер – міжнародний спеціалізований журнал «ПИВО. Технології та Інновації»

Інформаційні партнери: міжнародний спеціалізований журнал «Напої. Технології та Інновації», журнали «БРУТТО», Beer Box, сайти Restaurant NEWS EU, BeerPlace, портал Profibeer.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар