Американський фонд дасть 30 млн доларів на кредитування українських аграріїв

 Американський фонд дасть 30 млн доларів на кредитування українських аграріїв

Група компаній «Імперія-Агро» попередньо домовилася з інвестиційним фондом Orbis Asset Management про притягнення інвестиції в розмірі понад $30 млн, повідомляє Agroportal.ua.

Кошти будуть спрямовані на розширення пакета кредитування сільськогосподарських підприємств, клієнтів «Імперія-Агро» в Україні. Досягнуті домовленості набудуть чинності після отримання всіх необхідних корпоративних і державних узгоджень та підписання остаточних трансакційних договорів.

«Ми чекаємо з нетерпінням початку співпраці з Orbis Asset Management. В сучасних умовах українського ринку наявність фінансування для фермерів є вирішальним, особливо на тлі низької доступності та подорожчання вартості банківського кредитування, а також в умовах дефіциту коштів у сільгоспвиробників внаслідок низьких врожаїв минулого року», — прокоментував засновник і генеральний директор компанії «Імперія-Агро» Юрій Оцабрик.

За його словами, «Імперія-Агро» в подальші роки разом з Orbis Asset Management має намір створити національного лідера в сфері кредитування і фінансових сервісів для малого та середнього фермера в Україні.

«Ми вважаємо, що Україна сьогодні є найбільш привабливим ринком для інвестицій в секторі сільського господарства і спробуємо капіталізувати унікальну експертизу та досвід «Імперії-Агро» як платформу з фокусом на потреби невеликих фермерських господарств в Україні», — зазначив виконавчий директор Orbis Asset Management Вінсент Ордон.

Нагадаємо, що Orbis Asset Management — компанія що проектує та пропонує альтернативні інфестиційні стратегії. Місія компанії — стати однією з провідних альтернативних інвестиційних фірм за допомогою успіху клієнтів.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар