«Агрітекно» підтримує Національний День Саду

 «Агрітекно» підтримує Національний День Саду

Іспанська компанія «Агрітекно» виступає партнером IV Національного Дня Саду. Про це поінформувала представник компанії Марія Мулява. 

«Національний день саду  – це потрібний майдан чик для комунікації усіх фахівців галузі садівництва в Україні», – зазначила вона.

За словами Марії Муляви, компанія «Агрітекно» виробляє органічні добрива, біостимулятори росту і мікронутрієнти та випускає оригінальну продукцію, що відповідає найвищим стандартам якості.

Продукти «Агрітекно» у своїй більшості виготовлені з сировини власного виробництва, в тому числі біологічно активний рослинний екстракт, одержуваний за унікальною технологією, покликані задовольнити найвибагливіші потреби сільгоспвиробників у всьому світі.

Компанія «Агрітекно» має широку мережу дистрибюції і представлена у 54 країнах світу. В Україні ексклюзивним дистрибютором є компанія Торговий дім «Лемберг».

Фахівці компанії, в рамках Національного Дня Саду, розкажуть про системи живлення рослин, які дозволяють отримувати високі врожаї відмінної якості з твердою впевненістю, що отримана продукція повністю екологічно безпечна.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар