«Аграрна Еліта України-2019» нагородила 100 найкращих компаній агросектора

 «Аграрна Еліта України-2019» нагородила 100 найкращих компаній агросектора

30 травня у Києві відбулася церемонія нагородження за найвищі досягнення в розвитку аграрної галузі «Аграрна Еліта України-2019».

Провідний аграрний журнал The Ukrainian Farmer уже вдев’яте відзначив у Національній філармонії України 100 найкращих підприємств аграрного сектору України. Серед них – і великі агрохолдинги, і невеликі господарства, що ефективно працювали в 2018 році.

Лауреатів «Аграрної Еліти України» визначала експертна рада, до складу якої увійшли редактори авторитетних профільних видань The Ukrainian Farmer, «АгроМаркет», «Наше птахівництво», «Плантатор», «Садівництво по-українськи», а також представники державних установ, галузевих організацій, асоціацій, провідних компаній, що надають аграріям юридичні та консалтингові послуги.

Результатом плідного обговорення експертів стало визначення лауреатів у 12 номінаціях, серед яких: Ефективне виробництво, Інноваційність, Розвиток інфраструктури, Визнання колег, Успішна диверсифікація, Технічне переозброєння, Потужний розвиток, Розвиток переробки, Удосконалення технології, Надійність і стабільність, Модернізація виробництва та Соціальна відповідальність.

Зокрема, нагаороду отримали й виноробня Chateau Chizay – Шато Чизай – Перший Аграрний Оскар.

Довідка: «Аграрна Еліта України» – всеукраїнський відбір і визнання тих агропідприємств, які зробили крок уперед в розвитку власного бізнесу, досягли значних здобутків у своїй ринковій ніші, застосували у практичній діяльності нові технології, зробили суттєвий внесок в соціальній сфері, залучили значні ресурси для розбудови інфраструктури тощо. Проект виходить щороку та є спецвипуском всеукраїнського аграрного журналу The Ukrainian Farmer, що входить до видавничого дому ТОВ «АГП Медіа».

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар