Зустрічаємо осінь з новим випуском журналу “Садівництво і Виноградарство.ТІ”

 Зустрічаємо осінь з новим випуском журналу “Садівництво і Виноградарство.ТІ”

Успішний бізнес коштує дорого, а знання, як його зробити успішним, – безцінні! Команда журналу “Садівнцвто і Виноградарство. ТІ” прагне, щоб ваша справа розвивалася якнайкраще. Саме тому ми презентуємо вам потужну енциклопедію знань та ідей для вашого бізнесу!

Від вибору перспективних сортів, зрошення, захисту й обрізки – до переробки на ексклюзивні напої та корисні закуски – говоримо з провідними укранськими виробниками!

ОЗНАЙОМИТИСЬ ЗІ ЗМІСТОМ ЖУРНАЛУ МОЖНА ТУТ

Поганого ґрунту не буває. Буває поганий полив, – переконані експерти компанії “Евкаліпт Р”. Успішні кейси зі зрошення провідних майстрів України та найкращі поради – одна з топ тем цього номера. Навздогін – прочитайте про те як обирати інструмент для обрізки саду – радить Сергій Коженевський, канд. тех. наук, директор ТОВ «Водоспад».

Досвід найкращих: «Український сад», ФГ «Перфект», «Давгал Агро», «ВІН’С», «ФГ Агроекотехнології», ФГ «Твій горіх – і не лише! Флагмани вітчизняного садівництва діляться досвідом, застерігають від помилок та щиро вболівають за якісний український продукт. Шукайте цікаві репортажі та інтерв`ю у цьому номері!

Груші, яблука, виноград – органічні технології, системи захисту, стабільний приріст врожаю й прибутків – розкриваємо секрети постачальників  засобів захисту, розсадників та…вчених українських інститутів! 

Не оминемо стороною й горіхівництво – як оптимально створити сад волоського горіха, не втративши при цьому зайвого часу для очікування дива, де брати якісне живлення , які технології найркаще себе зарекомендували й чи є перспективи – розкажуть Марія Панас, продакт менеджер Timac Agro Ukraine, представники “Клочковського горіхорозсадника” та СФГ ім. ак. Унанова , Майя Константинова, канд. с.-г. наук, с.н.с., консультант та Віктор Колесник, ТОВ «Агростар».

А на десерт – ідеї для переробки: технологічні лінії для переробки горіхів й виготовлення палинки BiróK – і це ще не всі секрети!

ПОСПІШІТЬ ЗАМОВИТИ СВІЙ ПРИМІРНИК!

Оформити передплату ви можете за тел.: +38 (0362) 60 88 21

Або зв`язатися з менеджером за тел:

Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com

Лариса Товкач, тел.+38 0979689516,

Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 7682, reklama.nti@ukr.net

Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692

Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126

 

Чи надіслати заявку на e-mail: sad2017@ukr.net

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар