З початку року до держбюджету перераховано 37,1 млрд гривень акцизного податку

 З початку року до держбюджету перераховано 37,1 млрд гривень акцизного податку

За січень-липень 2020 року до загального фонду державного бюджету України зібрано 37,1 млрд грн акцизного податку з вироблених в Україні товарів. Індикативні показники Міністерства фінансів виконано на 102,1%. Додатково бюджет отримав 779,4 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба Державної податкової служби України.

«Порівняно з відповідним періодом минулого року цьогорічні надходження зросли на 13,1%, або на 4,3 млрд грн», — йдеться в повідомленні.

Додамо, що у липні 2020 року до загального фонду державного бюджету зібрано акцизного податку з вироблених в Україні товарів у сумі 6,5 млрд грн, виконання індикативного показника склало 122,2%. Додатково до бюджету надійшло 1,2 млрд гривень. Цьогорічні липневі надходження перевищили відповідний показник минулого року на 11,8%, або на 0,7 млрд гривень.

«Надходження коштів від ліцензування виробництва, оптової і роздрібної торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим та зерновим дистилятом, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим, дистилятом виноградним спиртовим, спиртом-сирцем плодовим, біоетанолом, алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним до місцевого бюджету за січень-липень 2020 року становить 662,2 млн грн, або 119% від очікуваних надходжень», — зауважили у ДПС.

Крім цього, у липні цього року надходження коштів від ліцензування склало 92,3 млн грн, що становить 113% від очікуваних надходжень.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар