ЄС продовжить підтримку секторів виноробства, вирощування фруктів та овочів

 ЄС продовжить підтримку секторів виноробства, вирощування фруктів та овочів

Європейська комісія заявила, що збільшить підтримку та продовжить діючі заходи щодо виноробства, вирощування фруктів та овочів після того, як цього року ці галузі постраждали від весняних заморозків, повеней та хвиль спеки. Про це повідомляє ESM Magazine.

Уповноважений з питань сільського господарства Януш Войцеховський заявив, що проблеми галузі прийшли на додаток до важкого 2020 року через кризу COVID-19.

«Це настільки необхідні заходи підтримки виробників у ЄС у ці важкі часи, на додаток до тих, які вже були запропоновані у 2020 році та продовжені у 2021 році», – сказав він.

У квітні французьке фермерське бюро FranceAgriMer заявило, що ще рано оцінювати вплив на зернові внаслідок сильного морозу, який обрушився на Францію, але існує певна стурбованість щодо збитків у центральній та південній частині країни.

Читайте також:  У Грузії від граду постраждав урожай винограду

Що стосується вина, внесок бюджету ЄС у страхування врожаю збільшено з 70% до 80%, а підтримка, яка надається для покриття витрат на створення пайових фондів, була подвоєна.

Що стосується фруктів та овочів, ЄС надасть організаціям-виробникам компенсацію щонайменше на 85% рівня минулорічного виробництва, навіть якщо цьогорічна вартість буде нижчою. Компенсація пропонується, якщо виробництво скоротилося щонайменше на 35% у порівнянні з минулим роком через природні катаклізми, кліматичні події, хвороби рослин або зараження шкідниками.

Читайте також: У Франції – найбільша агрономічна катастрофа

Більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті