Всесвітньовідомий бренд Riedel випустив лімітовану модель декантерів з символікою України

 Всесвітньовідомий бренд Riedel випустив лімітовану модель декантерів з символікою України

Наприкінці минулого року офіційний дистриб’ютор Riedel в Україні, корпорація MIRS, запропонував виробнику привітати українських шанувальників вина з 30-ю річницею Незалежності України. Так з’явився декантер Ukraine, випущений лімітованим тиражем 150 одиниць, повідомляє сайт promenu.ua.

Обсяг декантера – 1,21 л. Коштує унікальний посуд 7000 грн. Придбати їх можна лише в Україні й лише протягом 2021 року.

Декантер виготовлено вручну за давньою венеціанською технологією. У посуд вплавлено два кольорових скла — жовте й блакитне, що символізує прапор України. В центрі чаші розміщено герб тризуб.

Декантер Ukraine — це не просто елемент декору, функціональний інвентар для вина чи предмет сервірування. В першу чергу, це унікальна річ зі своєю душею, пам’ятний артефакт і прикраса колекції.

Для всіх поціновувачів вина бренд Riedel — беззаперечний експерт у сфері кришталевого й скляного посуду. Уже 265 років він випускає келихи й декантери, які високо цінуються на ринку. Виробничі потужності Riedel розташовані в Австрії та Німеччині, проте бренд завжди з повагою ставився до культури й історії країн, до яких експортує власну продукцію.

Читайте також: 

Експерти розповіли, як дизайн упаковки впливає на вибір алкоголю

6 направлений для вдохновения винного маркетинга

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар