Українців будуть штрафувати за використання карток для неоподаткованих грошових переказів

 Українців будуть штрафувати за використання карток для неоподаткованих грошових переказів

Систематичне отримання коштів на картковий рахунок фізичної особи за товари (послуги) має всі ознаки господарської діяльності, яка підлягає обов’язковій державній реєстрації. Про це повідомляє Державна податкова служба України.

Згідно з законодавством, кожен, хто отримує дохід незалежно від виду діяльності, повинен зареєструвати його в податковій службі для сплати податків і зборів. В іншому випадку діяльність буде незаконною, а неплатник може бути покараний.

Нині в Україні – масштабна реформа, спрямована на боротьбу з ухиленням від сплати податків. В рамках цієї програми діє і фінмоніторинг – банки звертають увагу на зарахування, які йдуть на карту фізичних осіб, а також на походження коштів.

За здійснення господарської діяльності без державної реєстрації передбачено адміністративну відповідальність – штраф у розмірі до 85 тис. гривень з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення такого адміністративного правопорушення (ст. 164 КУпАП).

Читайте також:

Асоціація крафтових дистиляторів вимагає від парламенту прийняття нових законів щодо легалізації виробництв

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар