Стартувала реєстрація на Міжнародний горіхововий форум «Від землі – до готового продукту»!

 Стартувала реєстрація на Міжнародний горіхововий форум «Від землі – до готового продукту»!

Заробити на горіхах – це справді реально! І доведуть це успішні компанії і фермери, які вже досягли успіхів і в горіхівництві, і в переробці різних видів горіхів. Саме з метою поширення цього унікального досвіду, подальшого впровадження новітніх технологій і створюється новий інформаційний майданчик – Міжнародний Горіховий Форум «Від землі – до готового продукту».

Запрошуємо представників галузей горіхівництва, садівництва та переробки до участі в Міжнародному Горіховому форумі «Від землі – до готового продукту» 19-21 жовтня 2020 року у Вінницю.

Головна мета Форуму – надати українським садівникам ключі до створення максимально повної моделі успішного бізнесу з горіхами.

Горіхівництво нині на підйомі, шляхів для розвитку безліч! Як і куди йти, як розв’язувати проблеми, що виникають на шляху, як чимшвидше досягти мети, – саме про це буде йти мова на заході.

Учасники Форуму: власники й керівники горіхових та садівничих господарств, фермери, керівники і головні спеціалісти переробних підприємств, початківці-горіховоди та всі, хто планує успішний бізнес, пов’язаний з горіхівництвом.

Програма охопить весь процес – від закладки горішника до позиціювання свіжої продукції та продуктів переробки на міжнародних ринках. Ключовими темами стануть успішне горіхівництво, технології зберігання горіхів, способи їх переробки та продажі продукції, як на внутрішньому ринку, так і на експорт.

Конференція складається із теоретичної та практичної частин. 19 жовтня конференц-день включатиме виступи експертів ягідного ринку і керівників (власників) успішних горіхових садів, горіхових розсадників та переробних підприємств, представників державних структур, наукових інститутів, провідних європейських компаній – виробників техніки, обладнання, засобів захисту та живлення.

Заплановані презентація і дегустація продуктів на основі горіхів; виставка обладнання, матеріалів, пакування, презентація новітніх технологій для горіхівництва; столи переговорів з торговими та ресторанними мережами, компаніями-експортерами.

Відбудеться й бізнес-тур на кращі українські підприємства з досвідом вирощування горіхів, їх зберігання, сортування (пакування), переробки та успішних продажів. Планується відвідання унікальних горіхових садів, з презентацією найбільш успішних культур і сортів.

Організатор конференції – медіа-група «Технології та Інновації».

Для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:
Анна Панкратенкова: +38 (097) 759-25-83, +38 (095) 607-09-04
Лариса Товкач: +38 097 96 89 516
Ірина Петронюк: +38 096 49 16 692

Підтримка ЗМІ:
Дарина Дубинка: +38 050 480 82 84, darina27@gmail.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар