Отилія Ромеро де Кондес: Світова винна виставка Bulk Wine Exhibition буде проведена в режимі онлайн

 Отилія Ромеро де Кондес: Світова винна виставка Bulk Wine Exhibition буде проведена в режимі онлайн

Місяць за місяцем виробникам, дистрибюторам, імпортерам тощо, доводилося переглядати плани, стратегії через поширення Covid-19 та його наслідки. Коли в лютому вірус закріпився, існувала надія, що до сьогодні криза вже закінчиться. Але зараз, коли друга хвиля невпинно поширюється світом, доводиться знову думати про бізнес. Ключова винна виставка World Bulk Wine Exhibition має відбутися наприкінці листопада. Організаторка заходу Отилія Ромеро де Кондес, пояснює, які кроки вона зробила для проведення виставки в режимі онлайн, і пропонує виробникам та покупцям нову динамічну платформу, де вони зможуть продовжувати вести бізнес у новому форматі – WBWE Connect. Нова платформа WBWE Connect дозволить виробникам та покупцям зі всього світу об’єднуватися та торгувати через Інтернет упродовж двох тижнів, як пояснює Отилія Ромеро де Кондес. 

Через вплив Covid-19, який все більше поширюється світом, WBWE неможливо провести в Амстердамі в листопаді, як раніше. Але ви розробили новий онлайн-формат, щоб все-таки виставка відбулася.  Що ви збираєтеся робити?

Covid-19 завдає нам труднощів, але очевидним є те, що бізнес не може припинити своє існування. Урожай 2020 вже наявний на ринках, і великі міжнародні покупці та брокери потребують нових рішень для своїх компаній. Проєкт WBWE був задуманий, щоб забезпечити це. А зараз ми створили «Connect» із такою ж метою – бути життєво важливою платформою для ділових зустрічей та ведення торгівлі.

Як ви придумали формат і які поради ви отримали від виробників та покупців?

Найбільші виробники вин вимагають, насамперед, ефективності. За 12 років, упродовж яких існує WBWE, нашими сильними сторонами є контакти та величезна база даних виноробень і покупців. Той, хто хоче придбати або продати вино цьогоріч, знає, що довіра до WBWE –  це запорука успіху. 

Якщо ви вже є експонентом або виробником, що вам потрібно зробити, щоб взяти участь у виставці?

Ми розробили максимально зрозумілу та ефективну платформу. Якщо ви хочете придбати вино, тоді вам потрібно зареєструватися на платформі. Лише за 50 центів ви отримаєте необмежений доступ до ключового ринку балкових вин з усього світу, який залишатиметься у вас із 23 листопада по 4 грудня 2020 року.

Виробники повинні зареєструватися, щоб взяти участь, а потім заповнити форму, у якій потрібно вказати особливості своїх запропонованих вин, щоб покупці могли їх легко знайти. WBWE також гарантує кожному виробнику від 3 до 5 зустрічей із міжнародними покупцями, котрі цікавляться їхніми винами. Немає більше жодного винного ринку, який би це гарантував.

Як ви допоможете виробникам рекламувати свої вина та комунікувати?

Ми реалізуємо програму прямих і динамічних переговорів та інтерв’ю з основними міжнародними представниками балкових вин. Упродовж останніх місяців ми бачили, як через Covid-19 процвітав онлайн-формат роботи. У нашому секторі, який має найбільший товарообіг, онлайн-режим буде вперше. Виробникам та покупцям зі всього світу буде надана можливість проаналізувати поточну винну ситуацію та відкриються численні можливості для бізнесу.

Як ви збираєтеся допомогти покупцям знайти потрібного виробника, відповідно до їхніх потреб?

Ми допоможемо покупцям через нашу систему індивідуальних зустрічей. Покупці матимуть доступ до всього асортименту вин на платформі Connect. Вони заповнять форму преференцій, згідно з якою команда експертів WBWE забезпечить зв’язок із найбільш підходящими винзаводами. Це схоже до служби знайомств, але тільки для ведення бізнесу.

Як відбуватимуться ці зустрічі?

Зустрічі будуть організовані в режимі особистого онлайн-простору кожного учасника. Після проведення виставки WBWE не втручається ні в які аспекти співпраці учасників. Будь-яка торгівля на Connect здійснюватиметься без посередників чи комісій. Ми керуємо лише контактом.

Чи відбудеться Міжнародний конкурс балкових вин, який є традиційною частиною виставки?

Міжнародний конкурс вин відбудеться і в 2020 році, а саме –27 листопада. Він буде проведений в онлайн-режимі, і ми прагнемо обєднати винних суддів зі всього світу. Ми відправимо зразки через ексклюзивну кур’єрську службу, і зразки будуть оцінені за чітко продуманою системою. Цього року ми надаємо перевагу винним суддям, які також є професійними покупцями. Виробники, які зацікавлені виставити свої вина на конкурс, можуть це зробити тут.

Чи будуть організовані семінари, які зазвичай проводяться в рамках WBWE?

Звичайний формат конференцій та семінарів цього року не відбудеться, оскільки такі заходи розраховані на проведення офлайн, у режимі живого спілкування. Якщо їх проводити онлайн, вони втратять свою ефективність та якість. Проте ми збираємося провести інтерв’ю із представниками винної галузі, і вони будуть доступні на платформі Connect.

Чи може бути новий Connect-формат застосований для проведення інших заходів, за необхідності?

Ми можемо використовувати онлайн-формат і надалі. Але сподіваємось, що незабаром ми зможемо поєднати його із живими зустрічами. Але зараз треба бути новатором і боротися за збереження бізнесу. Зупиняти свою діяльність не можна.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар