Названо кращого агронома України 2020 року!

 Названо кращого агронома України 2020 року!

22 жовтня 2020 року у рамках конференції «Технології та Інновації: Від землі – до готового продукту» було підведено підсумки конкурсу «Найкращий агроном-садівник України 2020». Перше місце виборов головний агроном ФГ «Гадз» Тарас Мельник. Друге місце посів Олександр Сиротенко, головний агроном ФГ «Надія сад». На третьому місці – Володимир Пастух, агроном СФГ «Перлина Поділля».

Це був перший конкурс цього спрямування, організатори якого – Асоціація «Укрсадпром» за інформаційної підтримки журналів «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Ягідник» – обіцяють, що відтепер він стане традиційним і буде проводитися щороку.

Участь у конкурсі взяли фахівці-агрономи, які працюють у цій сфері не менше 5 років, мають відповідну освіту або навчаються за відповідним фахом на випускних курсах українських вишів. Перевагою в конкурсі було представлення високої якості роботи й отриманих урожаїв, що підтверджено відповідними нагородами. Інформація про учасників конкурсу була розміщена на сайті Асоціації «Укрсадпром» та на її сторінці у фейсбуці. Кожен охочий міг висловитися на підтримку того чи того претендента. Переможцями стали ті номінанти, які набрали найбільше позитивних коментарів у соцмережі та чия діяльність повністю відповідала вимогам конкурсу. Підведення підсумків, оголошення результатів та церемонія нагородження відбулися наприкінці конференц-дня, 22 жовтня.

Бажаємо переможцям професійної наснаги, зростання та ще більших здобутків у майбутньому. Адже це – майбутнє українського садівництва, гордість української нації!

Нагадуємо, що почалася реєстрація на черговий не менш насичений захід медіагрупи “Технології та Інновації” – IV Міжнародну конференцію “Ягідництво і переробка: технології та інновації”. Отримати інформацію щодо заходу та зареєструватися можна на сайті.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар