На Закарпатті фермери збудували колію для транспортування персиків з гірських садів

 На Закарпатті фермери збудували колію для транспортування персиків з гірських садів

У Виноградівському районі Закарпаття фермери збудували колію протяжністю 300 м для транспортування персиків із садів на Чорній горі. Про це повідомляє телекомпанія М-Студіо.

«Рейки протяжністю у 300 метрів змайстрували аби транспортувати врожай персиків з Чорної гори, що на Виноградівщині», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на горі заввишки у 500 метрів уже більше 17 років персики вирощує сім`я Тихонових. Фермери починали із п`яти сортів. Нині їх у господарстві понад 30.

«Вдалий клімат та ґрунт дали змогу персику добре прижитися на вершинах. Тут він має вдосталь сонця, аби завжди була волога на 2 гектарах гірського саду облаштували 30 басейнів. Ростуть дерева на вулканічних терасах. Коли персики стають округлими, та рум’яними їх збираємо, сортуємо і відправляємо одразу на ринок», — розповідають фермери.

Слід додати, що цього року врожай персиків не надто багатий. Погодні умови дали про себе знати. На ринках Закарпаття ціни на персики стартують від 40 грн/кг. Однак чекати зниження ціни, продавці кажуть вже не варто. Адже персики цього року у дефіциті.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар