Більше органіки на вітчизняному ринку!

 Більше органіки на вітчизняному ринку!

З листопада 2020 року ще одне перспективне українське підприємство «Сади Донбасу» отримало сертифікат Global G.A.P. Про це повідомлено на офіційній сторінці Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» у Facebook. Адже сертифікація відбулася за сприяння цього Проєкту.
Сертифікат Global G.A.P. засвідчує безпечність продукції на всіх етапах її вирощування. Сертифікація підприємства дає йому змогу експортувати свіжі фрукти й овочі у країни Європейського Союзу. Стандарт складається із 221 вимоги, що стосується різних аспектів вирощування продукції: гігієнічних, екологічних, безпекових тощо.
Сергій Остапець, фінансовий директор «Садів Донбасу», коментує досягнення підприємства для Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України»: «Цей сертифікат “відчиняє” нам двері в Європу – ми можемо самі експортувати яблука, а не платити за це посередникам. Зараз ми розуміємо, що потребують закордонні покупці, яким має бути яблуко. Ми запровадили маркування кожного контейнера і можемо простежити історію яблука – де і яка бригада збирала, які обробки проводили, в яких умовах зберігалося».
Загалом, сертифікація Global G.A.P. гарантує високу якість споживаної продукції. Це особливо важливо зараз, в умовах COVID-19, коли безпека та дотримання гігієнічних норм є пріоритетними в усіх аспектах життя. Про це зазначає консультант Проєкту USAID Владислав Фалєєв.  
 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар