Аграрний комітет схвалив законопроект з сільськогосподарської кооперації

 Аграрний комітет схвалив законопроект з сільськогосподарської кооперації

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин на своєму засіданні 21 червня розглянув проект Закону України про сільськогосподарську кооперацію (№ 6527). За результатами обговорення Комітет вирішив внести на розгляд Верховної Ради України доопрацьований в Комітеті проект Закону України про сільськогосподарську кооперацію та рекомендувати Верховній Раді України зазначений законопроект прийняти за основу. Про це повідомили на сайті Верховної Ради України.

Економіст інвестиційного центру ФАО Андрій Ярмак висловив сподівання, що народні депутати підтримають один з найважливіших Законопроектів та знімуть ще одну перепону на шляху прискорення розвитку агробізнесу України та збільшення експорту продукції з високою доданою вартістю: “Сподіваємося, що вже в 2018 році Україна дозволить фермерам самостійно розпоряджуватися своєю продукцією: спільно переробляти молоко, м`ясо, морозити малину, гарантуючи якість продукції та позбавляючись посередників; спільно створювати елеватори для зберігання зерна та напряму його експорту, без посередників; створювати експортні платформи для свіжих овочів та фруктів, а також інших видів продукції та багато іншого!”

Нагадаємо, що ФАО та ЄБРР впроваджують проект з розвитку та підтримки сільськогосподарських кооперативів в Україні.

“Ми з 2013 року билися за цей законопроект. Його довелося узгоджувати з великою кількістю різних організацій та депутатів. Ті депутати, чиновники та політики, хто раніше були категорично проти цього законопроекту, з часом не тільки змінили свою думку, але й стали зараз активними промоутерами цієї системи”, – додав експерт.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар