Журнал «Пиво. Технології та Інновації»: новий номер можна завантажити безкоштовно

 Журнал «Пиво. Технології та Інновації»: новий номер можна завантажити безкоштовно

Друзі, маємо для вас чудову новину! Новий випуск журналу «Пиво. Технології та Інновації» можна завантажити безкоштовно! У журналі висвітлений досвід та інноваційні технології крафтового пивоваріння від професіоналів – професіоналам. Журнал можна завантажити безкоштовно на сайті.

Журнал «Напої & Пиво. Технології та Інновації» вийде у форматі «перевертайко» 2 в 1. Адже з початку воєнного стану два видання – «Напої. Т. І.» та «Пиво. Т. І.» – об’єдналися і виходять одночасно.

На сторінках журналу «Пиво. Технології та Інновації» читачів чекають репортажі з таких пивоварень: Bartik Beer, Malle Brewery, «Козівська реміснича броварня», Yuber. Про особливості виробництва натуральних сидрів розкажуть засновники бренду «Рогатий заєць».

Читачів чекає інтерв’ю з засновником відомих на всю країну проєктів «Кеди – Київ» і «Кеди – Дніпро», «Донерна», «Каструлька праски варить рис» тощо, а також володарем сковорідки і членом журі Національної ресторанної премії СІЛЬ Денисом Жаткіним. Він розкаже про особливості розвитку та функціонування пивних закладів.

Також на сторінках видання – репортаж із XI Форуму пивоварів, рестораторів та виробників напоїв, що відбувся 7 вересня 2023 року в Києві (організатори – медіагрупа «Технології та Інновації», видавці журналу «Напої & Пиво. Технології та Інновації»).

Інноваційні технології пивоваріння презентують компанії «Донау Лаб Україна», Fermentis, «Термо-Паб», SALM.

Про перспективи виробництва кислого пива розкажуть науковці – Романова З. М., Косоголова Л. О., доцент кафедри НАУ, Жеплінська М. М., доцент НУБіП.

Будьте в курсі інновацій у галузі виробництва вина, пива, дистилятів, сидрів тощо із журналом «Напої & Пиво. Технології та Інновації». До слова, запрошуємо взяти участь у XII Форумі пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв, що відбудеться 18–19 квітня 2024 р. у Києві. Детальніше про форум читайте на сайті.

Від 22 лютого 2022 року до 2023 року журнал був доступний тільки у форматі pdf для безкоштовного завантаження. Завантажити безкоштовно усі номери, видані впродовж цього часу, можна за посиланням.

Зараз журнал почав виходити також у друкованому форматі. Тому триває передплатна кампанія журналу «Напої & Пиво. Технології та Інновації» на 2024 рік. Більше інформації про передплату читайте тут.

Щоб передплатити журнал, придбати номери за попередні роки або зареєструватися на форум, звертайтеся за контактами:
Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті