Запрошуємо взяти участь у конференції «Успішне садівництво, овочівництво й переробка: технології та інновації. Вчимося перемагати!»

 Запрошуємо взяти участь у конференції «Успішне садівництво, овочівництво й переробка: технології та інновації. Вчимося перемагати!»

IX Міжнародна Благодійна дводенна науково-практична конференції «Успішне садівництво, овочівництво й переробка: технології та інновації. Вчимося перемагати!» відбудеться 26–27 жовтня на Вінниччині. 26 жовтня – конференц-день із виступами фахівців овочевого і садівничого сектору і дегустацією соків прямого віджиму від українських виробників фруктів і овочів. 27 жовтня – бізнес-тур у компанію «Агрокомплекс» та інші овочеві, садівничі й переробні підприємства регіону.

Організатор конференції– медіагрупа «Технології та Інновації»,  видавець галузевих журналів «Садівництво та Овочівництво & Горішник Т. І.», «Ягідник», «Напої & Пиво. Т. І.».

Місце проведення – Вінниччина, готельно-ресторанний комплекс «Гостевія», Вінницька обл., с. Стрижавка.

Мета конференції: популяризація і впровадження сучасних технологій вирощування й переробки овочів та інших плодів, сприяння відродженню традиційних українських напоїв на основі фруктів, ягід і овочів, та виробництву продуктів з доданою вартістю. Традиційно, захід стане головним всеукраїнським майданчиком для обміну ідеями та об’єднання всіх гравців цього ринку!

У програмі конференції:

 • Обговорення ситуації в овочівництві України під час воєнного часу та пошук шляхів їхнього вирішення.
 • Виступи українських та закордонних експертів про успішний досвід використання земельних угідь: вирощування і переробку овочевих  та садових культур.
 • Презентація новітніх сортів і технологій в овочівництві й садівництві.
 • Виставка сучасних технологій, техніки та обладнання для овочівництва, садівництва і переробки.
 • Народна дегустація соків прямого віджиму від українських виробників.
 • Презентація і дегустація продуктів на основі фруктів, ягід і овочів: соків, сидрів, плодово-ягідних вин, настоянок і наливок, дистилятів, джемів, пюре, сушеної продукції тощо.
 • Бізнес-тур на провідні садівничі та овочеві та переробні господарства регіону.
 • Благодійний аукціон товарів і послуг для овочівництва і садівництва на підтримку ЗСУ. Аукціон відбудеться за підтримки Благодійного фонду «Сильні та Вільні».

Учасники: власники, керівники, головні спеціалісти овочевих і садівничих господарств, переробних підприємств і компаній із заморожування продукції, представники технологічних компаній, науковці і всі, хто зацікавлений у створенні та успішному розвитку власного бізнесу на своїй землі.

Тематика виступів:

 • Державна підтримка розвитку плодоовочевої індустрії в Україні.
 • Перспективи овочівництва як успішного бізнесу в умовах воєнного стану. Зміни в регіональній структурі виробництва овочів, пов’язані з війною.
 • Плодоовочева агрономія в Україні зразка 2023 року: найбільш поширені шкідники та хвороби й засоби захисту від них.
 • Тенденції сучасного овочівництва: традиційні (капуста, помідори, огірки, картопля, цибуля, часник, морква, буряк і т.д.) та екзотичні культури (артишок, спаржа, батат, селера тощо). З досвіду компаній і господарств, за підсумками 2022 р. – першої половини 2023 р.
 • Шляхи перетворення «другого хліба» на гроші та реальний прибуток.
 • Часник в Україні: забезпечення потреб внутрішнього ринку та розробка експортних стратегій
 • Ринок капусти: якість плюс стабільність. Від білокачанної до нішевих.
 • Сад + овочева плантація = успіх. Технології та інновації, досвід впровадження та отримання високих результатів.
 • Органічне овочівництво/садівництво: сучасний стан і перспективи розвитку.
 • Тепличний бізнес: новітні підходи в овочівництві й садівництві. Традиційні та нішеві культури в закритому ґрунті. Чи варто інвестувати?
 • Експортний потенціал в овочівництві й садівництві: які культури та сорти нині в тренді.
 • Сучасні рішення з переробки, зберігання, пакування овочів і фруктів. Заморожування, сушіння, виробництво соків, концентрату, продуктів здорового харчування тощо.
 • Маркетинг у плодоовочевому секторі як незмінний складник прибуткового бізнесу.
 • Плодоовочева логістика в Україні.
 • Якісну продукцію слід продавати дорого, або як організувати передпродажну доробку і налагодити бізнес-стосунки з клієнтами різних напрямків – від ресторану до роздрібної мережі.

27 жовтня учасники конференції відвідають садівничу компанію «Агрокомплекс», яка також виробляє соки прямого віджиму, овочеве іпереробне підприємства регіону (уточнюється – орг.) під час бізнес-туру.

ТОВ «Агрокомплекс» – компанія із села Тростянець Вінницького району, де росте понад 40 гектарів яблуневого саду, а також є насадження черешні, фундука, волоського горіха й малини. Серед сортів яблук, які ростуть в господарстві – Гала, Ред Чіф, Чемпіон, Джонаголд, Ренет Симиренка, Голден Делішес, Фуджі. ТОВ «Агрокомплекс» має власне фруктосховище з регульованим газовим середовищем, у якому може зберігатися до 3500 тонн яблук. Також компанія виготовляє монокомпонентний яблучний сік прямого віджиму.

Запрошуємо взяти участь у конференції підприємства, компанії та фермерські господарства, які спеціалізуються на овочівництві, садівництві та переробці овочів і фруктів, постачальників техніки з обробітку ґрунту, з догляду за садами і ягідниками, зі збирання врожаю та його зберігання, заморожування, сушіння й пакування продукції, технологій її переробки, технологічні компанії, що спеціалізуються на догляді і захисті рослин, а також представників торговельних мереж і компаній-експортерів.

Долучайтеся до бізнес-спільноти заради спільної перемоги в майбутньому. Адже зараз як ніколи важливо підтримувати одне одного, гуртуватися та спільно вирішувати назрілі проблемні питання. Віримо в ЗСУ та спільну Перемогу!

Медіагрупа «Технології та Інновації» почала організовувати конференції ще 2016 року. На сьогодні уже проведено понад 30 масштабних заходів, які щоразу збирають понад 300 учасників не тільки з України, а й із Європи. У виставках передових технологій, які традиційно відбуваються на конференціях, щоразу бере участь від 30 до 50 провідних компаній зі всієї України, а також із Польщі, Італії, Нідерландів, Німеччини тощо.

Реєструйтеся на конференцію «Успішне садівництво, овочівництво й переробка: технології та інновації. Вчимося перемагати!»
Умови участі в конференції:
В якості учасника –
Для виробників сільгосппродукції – 3000 грн – 2 дні (ціна включає оплату участі у всіх заходах протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); 2000 грн – 1 день участі (перший чи другий на вибір). Для дрібних – 1500 грн один день, 2000 грн два дні (до 5 га). Для не виробників сільгосппродукції продукції (компанії): 3000 грн – 1 день; 4000 грн – 2 дні.
(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь у презентації фруктів і ягід, а також напоїв і страв; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід з фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою, контакти всіх партнерів експонентів, спікерів заходу).
Увага: для передплатників журналів «Садівництво і Овочівництво. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%)

Реєстрація учасників та партнерів – за контактами:
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Керівник проєкту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Креативний директор: Катерина Конєва, шеф-редактор/видавець проєкту «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Медіапартнери конференції: «Садівництво і Овочівництво. Технології та Інновації», «Ягідник», «Горішник», «Напої. Технології та Інновації», www.techhorticulture.com, www.techdrinks.info, www.jagodnik.info

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті