Запрошуємо виробників різноманітних продуктів переробки презентувати свою продукцію на дегустації

 Запрошуємо виробників різноманітних продуктів переробки презентувати свою продукцію на дегустації

під час міжнародної конференції для садівничого та овочевого сектору

Запрошуємо виробників різноманітних напоїв (соків прямого віджиму, вин, настоянок, сидрів, дистилятів тощо) та інших продуктів переробки презентувати свою продукцію на дегустації, яка відбудеться 26 жовтня під час IX Міжнародної Благодійної науково-практичної конференції «Успішне садівництво, овочівництво й переробка: технології та інновації. Вчимося перемагати!». Учасники конференції – а це близько 200 фахівців у галузі садівництва, овочівництва та переробки – продегустують презентовані зразки напоїв та інших продуктів переробки, оцінять їх, а головне – поділяться своїми враженнями з виробниками. Наприкінці конференц-дня всі виробники-учасники дегустації отримають памятні дипломи під час святкової церемонії нагородження.

Виробникам напоїв та інших продуктів переробки буде надано місце для презентації продукції. Учасники конференції зможуть підходити до кожного виробника, куштувати соки, сидри, кваси, виноградні та плодово-ягідні вина, компоти, сублімовані продукти, варення тощо, спілкуватися в невимушеній атмосфері. Цей зріз споживацьких симпатій дасть можливість виробникам зорієнтуватися, яку саме продукцію варто випускати, а які рецептури чи виробничі процеси слід удосконалити, а також допоможе з’ясувати останні тенденції на ринку переробки.

Мета дегустації полягає і в тому, щоб привернути увагу споживачів до натуральної продукції з фруктів і ягід від українських виробників, популяризувати споживання натуральної продукції переробки як складника здорового способу життя, акцентувати на широких можливостях для бізнесу переробки плодів і ягід на натуральні напої, які затребувані на ринку і мають потужний експортний потенціал.

Виробникам напоїв на інших продуктів переробки, які презентують свою продукцію, у кінці конференції вручать дипломи під час офіційної церемонії нагородження. Про учасників дегустації будуть публікації у друкованих виданнях і на сайтах медіагрупи «Технології та Інновації» – www.techhorticulture.com, www.jagodnik.info, www.techdrinks.info. А це, до речі, потужні ресурси, які щомісяця відвідує понад 15 тис. людей!

Медіагрупа «Технології та Інновації» щорічно організовує дегустацію соків прямого віджиму під час конференції восени. Також кожну конференцію відвідують виробники виноградних і плодово-ягідних вин, сидрів, компотів, дистилятів, медових напоїв, варення, мармеладу, фруктових концентратів, сублімованої продукції тощо. Загалом виробники надавали для дегустації багато зразків соків – монокомпонентних, ягідних, фруктових, міксів тощо. Неодноразово свої соки на дегустації презентували такі виробники: ФГ «Валентина» (ТМ «Валентина»), ТОВ «Аврора», (ТМ Cherry Merry), ТОВ «Новоукраїнське» (ТМ «Радішка»), ТОВ «Фреш Фрут Про» (ТМ Meleto),  ФГ «Еко-край» (ТМ «Еко-край»), ТОВ «Тріада-МК» (ТМ Miriada fruits),  ТОВ «Агрокомлекс» (ТМ Happy Apple),  СФГ «Промінь» (ТМ «Промінь»), ФГ «Агросвіт-СВ», ПРАТ «Вікторія», «Вітмарк-Україна» тощо.

Конференції медіагрупи «Технології та Інновації» регулярно відвідують такі виробники напоїв та інших продуктів переробки: Famberry, TM SHIKARDEN, «Ягідна поляна», «Вітамін 2015», «Еко край», «Медовий спас», «Маотай», «БАХУС», «Мед заповітного краю» від Олега Куща, «Агромаркет», Bondarchuk winery, «Файні ябка», винарня Ігоря Самойленка, «Гадз» тощо.

Тому запрошуємо виробників продуктів переробки приєднатися до міжнародної конференції та дегустації.

Організатор конференції та дегустації – медіагрупа «Технології та Інновації»,  видавець галузевих журналів «Садівництво та Овочівництво & Горішник Т. І.», «Ягідник», «Напої & Пиво. Т. І.».

Нагадаємо, що IX Міжнародна Благодійна дводенна науково-практична конференції «Успішне садівництво, овочівництво й переробка: технології та інновації. Вчимося перемагати!» відбудеться 26–27 жовтня на Вінниччині, у с. Стрижавка, в готельно-ресторанному комплексі «Гостевія».

26 жовтня запланованийконференц-день із виступами фахівців овочевого і садівничого сектору і дегустацією соків прямого віджиму від українських виробників фруктів та овочів.

27 жовтня учасники конференції відвідають садівничу та переробну компанію «Агрокомплекс», підприємство із заморожування плодово-ягідної, овочевої продукції «Фруктона ВН», а також господарство з вирощування груші «Агрокалина Фрутс».

Що заплановано у програмі конференції, а також під час бізнес-туру, читайте на сайті https://forum.techdrinks.info/ua/event/40.

Долучайтеся до бізнес-спільноти заради спільної перемоги в майбутньому. Адже зараз як ніколи важливо підтримувати одне одного, гуртуватися та спільно вирішувати назрілі проблемні питання. Віримо в ЗСУ та спільну Перемогу!

Медіагрупа «Технології та Інновації» почала організовувати конференції ще 2016 року. На сьогодні уже проведено понад 30 масштабних заходів, які щоразу збирають понад 300 учасників не тільки з України, а й із Європи. У виставках передових технологій, які традиційно відбуваються на конференціях, щоразу бере участь від 30 до 50 провідних компаній зі всієї України, а також із Польщі, Італії, Нідерландів, Німеччини тощо.

Реєструйтеся на конференцію «Успішне садівництво, овочівництво й переробка: технології та інновації. Вчимося перемагати!»

Умови участі в конференції:
В якості учасника –
Для виробників сільгосппродукції – 3000 грн – 2 дні (ціна включає оплату участі у всіх заходах протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); 2000 грн – 1 день участі (перший чи другий на вибір). Для дрібних – 1500 грн один день, 2000 грн два дні (до 5 га). Для не виробників сільгосппродукції продукції (компанії): 3000 грн – 1 день; 4000 грн – 2 дні.
(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь у презентації фруктів і ягід, а також напоїв і страв; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід з фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою, контакти всіх партнерів експонентів, спікерів заходу).

Увага: для передплатників журналів «Садівництво та Овочівництво. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%)

Телефон для бронювання номерів у готелі «Гостевія»: 0965071022

Реєстрація учасників та партнерів – за контактами:
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Керівник проєкту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Креативний директор: Катерина Конєва, шеф-редактор/видавець проєкту «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Головний технологічний партнер – ТОВ «ЄФТ ПЛЮС»
Медіапартнери конференції: «Садівництво і Овочівництво. Технології та Інновації», «Ягідник», «Горішник», «Напої. Технології та Інновації», www.techhorticulture.com, www.techdrinks.info, www.jagodnik.info, InfoAgro

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті