Запрошуємо на міжнародну конференцію, присвячену технологіям вирощування кісточкових, зерняткових та горіхоплідних культур, 4–5 липня в Києві

 Запрошуємо на міжнародну конференцію, присвячену технологіям вирощування кісточкових, зерняткових та горіхоплідних культур, 4–5 липня в Києві

X Міжнародна Благодійна науково-практична конференція «Успішне садівництво і переробка: технології та інновації. Кісточкові. Зерняткові. Горіхоплідні. Напої» відбудеться 4–5 липня в Києві. 4 липня запланований конференц-день із виступами фахівців-практиків у галузі вирощування кісточкових, зерняткових та горіхоплідних культур, а також у галузі виробництва соків, сидрів, дистилятів та інших продуктів переробки. А 5 липня учасники конференції під час бізнес-туру відвідають відомі підприємства з вирощування кісточкових, зерняткових, горіхоплідних культур, а також переробки– «Галс Агро», «Уманську фруктову компанію», ФГ «Валентина».

Медіагрупа «Технології та Інновації», видавець галузевих журналів «Садівництво та Овочівництво& Горішник Т.І.», «Ягідник», «Напої&Пиво. Т.І.», вкотре збирає садівничу спільноту, щоб обмінятися досвідом, просувати новітні технології, обговорити ефективні методи та способи догляду за насадженнями перспективних садових та горіхоплідних культур, а також виробництва соків. Все – для зміцнення фермерських господарств і компаній, розширення їхніх можливостей на ринках збуту, посилення економіки країни у складний воєнний час.

Організатор конференції  – медіагрупа «Технології та Інновації»,  видавець галузевих журналів «Садівництво і Овочівництво& Горішник Т.І.», «Ягідник», «Напої&Пиво. Т.І.».

Тематика конференції надзвичайно актуальна, адже охоплює кісточкові культури (черешні, сливи, абрикоси, персики, вишні), зерняткові (яблука, груші), горіхоплідні (фундук, волоських горіх, мигдаль, фісташка тощо), а також тему переробки, зокрема виробництва соків прямого віджиму. У результаті участі в конференції учасники зможуть розробити стратегію успішного розвитку свого бізнесу, щоб, незважаючи на воєнний час, подолати виклики, які є на сучасному ринку, і завоювати  передові позиції у європейському і світовому виробництві кісточкових, зерняткових та горіхоплідних, а також напоїв.

Мета конференції незмінна: популяризація і впровадження сучасних технологій вирощування й переробки кісточкових, зерняткових і горіхоплідних, а також виробництва соків прямого віджиму, дистилятів, сидрів та інших продуктів переробки. Традиційно, захід стане головним всеукраїнським майданчиком для обміну ідеями та об’єднання всіх гравців цього ринку! 

Під час конференції відбудеться черговий благодійний аукціон на підтримку одного з підрозділів ЗСУ. Аукціон буде проведений за підтримки Благодійного фонду «Сильні та Вільні». На конференції будуть розігрувати товари й послуги для садівництва, ягідництва та овочівництва від партнерів конференції. Запрошуємо долучитися до підтримки наших воїнів та надати товари для розіграшу на аукціоні.  

Міжнародна науково-практична конференція «Успішне садівництво і переробка: технології та інновації. Кісточкові. Зерняткові. Горіхоплідні. Напої» триватиме два дні.

4 липня – пленарна частина конференції.

У програмі заходу – виступи керівників садівничих господарств, підприємств із переробки, виробництва соків, презентація найновіших наукових і ринкових досліджень від експертів галузі, доповіді від представників технологічних компаній про інноваційні підходи та рішення в садівництві, горіхівництві, переробці, виробництві соків, зберіганні та заморожуванні, спілкування з представниками торговельних мереж. 

Також у програмі – народна дегустація соків прямого віджиму та інших продуктів переробки від українських виробників. Попередня народна дегустація соків прямого віджиму відбулася 26 жовтня 2023 року на Вінниччині, у готельно-ресторанному комплексі «Гостевія». Тоді свою продукцію на народній дегустації презентували такі компанії: ФГ «Валентина», ТОВ «Сади Підгайчики» (ТМ FAVORITE GARDEN FRUITS), ФГ «Прима» (ТМ «ПАН НЕДОБА»), ФГ «Елітфрукт» (ТМ Sims Juice), ТОВ «Радішка» (ТМ «Радішка»), ТОВ «Агрокомплекс» (ТМ Happy Apple), «Тріада-МК» (ТМ Miriada fruits), «Веселий дідусь». Медіагрупа «Технології та Інновації» організовує народні дегустації напоїв задля просування натуральної продукції як складника здорового харчування, привернення уваги споживачів до натуральної продукції з фруктів і ягід від українських виробників. Формат народних дегустацій допомагає акцентувати на широких можливостях для бізнесу переробки фруктів і ягід на натуральні напої, які затребувані на ринку і мають потужний експортний потенціал.

Відбудеться виставка сучасних технологій, техніки та обладнання для садівництва і переробки. 

Тематика виступів

 • Цінова ситуація на ринку кісточкових, зерняткових та горіхоплідних в Україні, можливі сценарії її розвитку та додана вартість при переробці та кооперації.
 • Розсадництво садових в Україні та Європі: перспективні культури і сорти.
 • Трудові ресурси в садівництві: пошук нових підходів. Механізація роботи.
 • Кліматичні зміни і нові виклики в садівництві: боротьба з весняними приморозками, дощами, градом. Ефективні методи захисту від погодних ризиків
 • Інтенсивне вирощування черешні та інших кісточкових культур.
 • Як підвищити якість і врожайність кісточкових, зерняткових та горіхоплідних. 
 • Зберігання і пакування продукції як необхідна умова для експорту.
 • Кісточкові (вишня, черешня, слива, персики, абрикоси): перспективні сорти й технології.
 • Зерняткові (яблука, груші): де шукати перспективи?
 • Фундук, мигдаль, волоський горіх, фісташка тощо. Як забезпечити успіх на ринках світу?
 • Якісну продукцію слід продавати дорого, або як організувати передпродажну доробку і налагодити бізнес-стосунки з клієнтами різних напрямків – від ресторану до роздрібної мережі.
 • Автоматизація процесів збору, зберігання, переробки та реалізації продукції кісточкових культур.
 • Переробка як перспективний напрямок діяльності та створення доданої вартості. Технології виробництва соків.
 • Зберігання та заморожування плодів.

5 липня – бізнес-тур на провідні господарства з вирощування кісточкових, зерняткових, горіхоплідних культур та переробки – «Галс Агро», «Уманську фруктову компанію», ФГ «Валентина».

Попри війну, «Уманська фруктова компанія» розширює насадження черешні. Так, 2022 року площу саду збільшили на 3 гектари, 2023-го – на 1 гектар, а цьогоріч його розширять ще на 2 гектари. У сезоні 2024 року загальна площа саду сягатиме 22 гектари. Підприємство вирощує популярні в Європі різні середньопізні та пізні сорти черешні. Основні з них – Кордія, Регіна й Тамара, плоди яких великі, м’ясисті та солодкі. Садивний матеріал купували в нідерландської компанії Fleuren і бельгійського розсадника Depa Fruit. Черешня в «Уманській фруктовій компанії» росте переважно на підщепах Gisela 5 і Gisela 6, але нещодавно висаджені дерева ростуть на Gisela 12. Систему поливу в саду підприємства впродовж останніх кількох років встановлює компанія «Водовід», а шпалеру та накриття – «САД ОК». Черешню «Уманської фруктової компанії» охолоджують та реалізовують на внутрішньому ринку. Частину продукції переробляють.

У корпорації «Галс Агро» фундук вирощують за інтенсивною технологією. У фундуковому  саду «Галс  Агро» запроваджені новітні технології та використовується сучасна техніка. Кущі висаджені за схемою 4 х 3 м. Через кожні 4 ряди є 6-метрове міжряддя. Така схема дозволяє висадити 740 рослин на гектарі. За порадою італійських практиків, для зручності технологічної обробки саду (а надалі – збирання врожаю) кожне 5-е міжряддя спроєктовано з міжряддям в 6 метрів між рядами. Це інтенсивні насадження, які матимуть потенційно високу врожайність. Основні сорти на плантаціях корпорації «Галс Агро» – Тонда Джентіле, Тонда ді Джіфоні. Є й запилювачі – Тонда Романа, Барселонський, Мортарелла, Косфорд. Майже весь посадковий матеріал – мікроклоновані саджанці із закритою кореневою системою – купували в італійських компаніях Battistini Vivai та Vitroplant. Для догляду використовують також пристовбурові фрези, косарки для міжрядь, обприскувачі LOCHMANN тощо. Ці та інші механізми дозволяють максимально полегшити та прискорити догляд за насадженнями.

У ФГ «Валентина», що в селі Святопетрівське, Києво-Святошинського району Київської області, на 9,5 гектарах вирощують яблука, груші сливи різних сортів. Також тут у 2023 році висадили малину. Яблука у ФГ «Валентина» зберігають у невеликому холодильнику. Сховище побудувала й обладнала українська компанія «ТРВ Холод». Устаткування підтримує необхідний для яблук рівень вологості й температуру. У господарстві вирощують продукцію на свіжий ринок і для переробки: тут виготовляють соки прямого віджиму. Виробники розширили асортимент соків, і зараз у переліку є 15 смаків. Окрім яблучного соку та купажів (яблучно-морквяного, яблучно-бурякового тощо), тут почали виготовляти мікси з ягодами. Для цього придбали дробарку та протиральну машину. Серед ягід, фруктів та овочів, із яких виробники виготовляють сік, – смородина, бузина, полуниця, малина, журавлина, аронія, буряк, морква, груша, абрикос, лимон. Також в асортименті є томатний сік, який виготовляють уже впродовж 2 років. Соки виготовляють на лінії австрійського виробника VORAN. Під час візиту до ФГ «Валентина» господарі також розкажуть про бізнес-модель свого підприємства. Це європейсько-американський варіант сімейної ферми з власним магазином, розташованим прямо на території господарства, де відразу можна придбати продукцію.

Упродовж бізнес-туру учасники конференції зможуть безпосередньо побачити, як працюють ці масштабні підприємства, ознайомитися з передовими технологіями вирощування черешні не зі сторінок журналу, а безпосередньо спілкуючись із власниками підприємства.

Запрошуємо взяти участь у конференції підприємства, компанії та фермерські господарства, які спеціалізуються на садівництві та переробці продукції садів і ягідників, постачальників техніки з обробітку ґрунту, з догляду за садами і ягідниками, зі збирання врожаю та його зберігання, заморожування, сушки й пакування продукції, технологій її переробки, технологічні компанії, що спеціалізуються на догляді і захисті рослин, а також представників торговельних мереж і компаній-експортерів, виробників соків прямого віджиму, дистилятів, сидрів та інших продуктів переробки.

Починаючи з 2016 року, медіагрупа «Технології та Інновації» провела 34 масштабні заходи, які щоразу збирають понад 300 учасників не тільки з України, а й із Європи. У виставках передових технологій, які традиційно відбуваються на конференціях, щоразу бере участь від 30 до 50 провідних компаній зі всієї України, а також із Польщі, Італії, Нідерландів, Німеччини тощо.

Реєструйтеся на конференцію «Успішне садівництво і переробка: технології та інновації. Кісточкові. Зерняткові. Горіхоплідні. Напої».

Реєстрація триває!

Медіапартнери конференції: «Садівництво та Овочівництво. Технології та Інновації», «Ягідник», «Горішник», «Напої. Технології та Інновації», www.techhorticulture.com, www.techdrinks.info, www.jagodnik.info

Умови участі в конференції:

В ролі учасника:

Для виробників сільгосппродукції: 3500 грн – 2 дні (ціна включає оплату участі у всіх заходах упродовж 2-х днів, включно з бізнес-туром); 2000 грн – конференц-день.

Для невиробників сільгосппродукції продукції (компанії): 3000 грн – конференц-день; 4500 грн – 2 дні (ціна включає оплату участі у всіх заходах упродовж 2-х днів, включно з бізнес-туром).

Для малих фермерських господарств та науковців: 1500 грн конференц-день.

(У ціну входить кава-брейки, обід, фуршет; обслуговування під час заходу; участь у Народній дегустації ягід, овочів, фруктів, а також напоїв і продукції переробки; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний постзвіт про захід з фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою, контакти всіх партнерів-експонентів та спікерів заходу).

Увага: для передплатників журналів «Садівництво та Овочівництво. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%)

Реєстрація учасників та партнерів – за контактами:

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Керівник проєкту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Креативний директор: Катерина Конєва, головний редактор проєкту «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті