Запрошуємо крафтових виробників презентувати свою продукцію на міжнародній конференції для виробників кісточкових, зерняткових та горіхоплідних культур

 Запрошуємо крафтових виробників презентувати свою продукцію на міжнародній конференції для виробників кісточкових, зерняткових та горіхоплідних культур

Ключові гравці ринку кісточкових, зерняткових та горіхоплідних культур зберуться 4 липня в Києві, у готельно-ресторанному комплексі «Верховина», на X Міжнародній науково-практичній конференції «Успішне садівництво і переробка: кісточкові. Зерняткові. Горіхоплідні».

У програмі:

  • дискусії;
  • обговорення;
  • масштабна виставка технологій, обладнання, засобів захисту та живлення від українських виробників;
  • виставка-презентація продукції переробки – соків прямого віджиму, дистилятів, медових напоїв, джемів тощо.

Паралельно з виступами фахівців триватиме виставка-презентація продукції крафтових виробників – соків прямого віджиму, дистилятів, вин, сидрів, сирів, джемів, чипсів, сублімованої продукції, соусів тощо.

Організатори надають столи-стенди для презентації, дегустації та реалізації продукції.

Вартість участі у ролі фудпартнера – 1500 грн (з урахуванням харчування).

Учасники конференції – керівники садівничих господарств із вирощування кісточкових (вишень, черешень, абрикосів тощо), зерняткових (яблук, груш) та горіхоплідних культур (фундука, волоського горіха тощо), підприємств із переробки, виробництва соків, заморожування; експерти галузі; фахівці технологічних компаній; науковці, агрономи та ін.

У програмі заходу – виступи керівників садівничих господарств, підприємств із переробки, виробництва соків, презентація найновіших наукових і ринкових досліджень від експертів галузі, доповіді від представників технологічних компаній про інноваційні підходи та рішення в садівництві, горіхівництві, переробці, виробництві соків, зберіганні та заморожуванні.

Посилання на програму: https://forum.techdrinks.info/ua/event/44

Організатор конференції  – медіагрупа «Технології та Інновації», видавець галузевих спеціалізованих журналів «Садівництво та Овочівництво& Горішник Т.І.», «Ягідник», «Напої & Пиво. Т.І.»

Починаючи з 2016 року, медіагрупа «Технології та Інновації» провела 34 масштабні заходи, які щоразу збирають 200–300 учасників не тільки з України, а й із Європи. У виставках передових технологій, які традиційно відбуваються на конференціях, щоразу бере участь від 30 до 50 провідних компаній зі всієї України, а також із Польщі, Італії, Нідерландів, Німеччини тощо. А свою продукцію презентують крафтові виробники з різних регіонів України.

Реєстрація учасників та партнерів – за контактами:
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92, oksana.buh.ti@gmail.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті