Як вигідно продавати свою продукцію в торговельних мережах?

 Як вигідно продавати свою продукцію в торговельних мережах?

Упродовж VI Міжнародної науково-практичної конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові» відбудуться переговори з представником торговельної мережі Fozzy group. Кожен учасник конференції зможе поставити заступнику комерційного директора з напряму «Ультрафреш» Роману МАРИНИЧЕНКУ ті питання, які його цікавлять найбільше.

Всі охочі матимуть змогу з перших уст дізнатися про те, як вигідно збувати свою продукцію, які існують вимоги до якості продуктів, а також те, яка нині цінова ситуація на ринку. Це унікальна можливість встановити нові партнерські канали у своєму бізнесі.

Скористайтеся унікальною можливістю безпосередньо побесідувати з представником відомої торгової мережі Fozzy group. Можливо, це ваш шанс розвивати садівничий бізнес у новому напрямі чи розширити канали збуту продукції фермерам, які уже продають кісточкові в інших торгових мережах.

Нагадаємо, що конференція триватиме 2 дні.

10 червня відбудеться пленарна частина конференції з виступами керівників господарств, виставками-презентаціями техніки, дегустаціями продукції, виготовленої на основі ягід, безалкогольних напоїв тощо.

 11 червня пройде бізнес-тур на провідні садівничі господарства Черкащини – «Уманську фруктову компанію», «Біопродукт» та на демо-поле Уманського національного університету садівництва.

Конференція відбудеться із дотриманням всіх карантинних вимог!

Із попередньою програмою можна ознайомитися тут.

У яких готелях можна поселитися на час конференції, читайте тут.

РЕЄСТРАЦІЯ ТРИВАЄ!

Із питань реєстрації та партнерства звертайтеся:

Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com

Ірина Калюжна, тел: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net

Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126, sad2017@ukr.net

Анна Ільчук, тел.: +38 068 568 66 58, nti.beer@gmail.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар