Яблучна продукція займає найбільшу частку на органічному плодоовочевому ринку України

 Яблучна продукція займає найбільшу частку на органічному плодоовочевому ринку України

Станом на 2017 рік яблучна продукція займала найбільшу частку в органічному ринку України серед плодоовочевої групи. Про це повідомляють експерти East-Fruit з посиланням на дані Сергія Галашевського, директора компанії «Органік стандарт».

Так, за оцінними даними, максимальну частку органічного ринку України серед плодоовочевої групи займають яблука і яблучний концентрат з об`ємом в 6,9 тис. т. Далі слід заморожена чорниця з об`ємом близько 3 тис. т, а вже з наступного року до лідерів приєднається малина.

На думку Галашевського, плодоовочевої сегмент займає почесне місце на ринку органічної сільгосппродукції і продовжує демонструвати упевнену позитивну динаміку.

Якщо говорити про ринок органічної продукції в світі в цілому, то, за даними FIBL, ще в 2015 році він вже досягав $81,6 млдр. Всього в період з 2000 по 2016 рр. площі під органічним землеробством в світі виросли на 241%, а продажі органічної продукції при цьому зросли на 534%.

В Україні на сьогоднішній день налічується 585 операторів органічної продукції. Що стосується плодоовочевого сектора, то виробництвом органічних соків займається 13 компаній. При цьому продукція лише трьох з них представлена на внутрішньому ринку. А органічну перероблену ягідну продукцію на сьогоднішній день постачає всього лише одна компанія.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар