XIV Форум пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв відбудеться 10–11 квітня в Києві, у готельно-ресторанному комплексі «Верховина»

 XIV Форум пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв  відбудеться 10–11 квітня в Києві, у готельно-ресторанному комплексі «Верховина»

Тонкощі пивного виробництва;  додаткові можливості в пивоварінні; маркетинг та продажі;  ситуація в пивоварній галузі станом на 2025 рік; перспективи розвитку крафтового пивоваріння; започаткування в Україні, під егідою Асоціації «Незалежні броварні України» і за інформаційної підтримки журналу «Напої/Пиво. Технології та Інновації», нового Дегустаційного конкурсу пива, – ці та інші теми будуть обговорені під час XIV Форуму пивоварів та виробників напоїв, що відбудеться в Києві, у готельно-ресторанному комплексі «Верховина», 10–11 квітня. Програма події вже доступна на сайті. 

Організатори традиційно збирають спільноту пивоварів та виробників інших напоїв, щоб обмінятися досвідом, обговорити тенденції галузі та згенерувати ідеї для розвитку свого бізнесу. Детальніше про те, що заплановано під час Форуму, читайте далі.

Отож, 10 квітня – виступи майстрів пивоваріння, незалежних експертів, представників технологічних компаній тощо. Упродовж усього конференц-дня дня учасники обговорюватимуть ситуацію в крафтовому пивоварінні і нові можливості, що надають їм сучасні технологічні рішення, вони охоплять увесь технологічний ланцюг приготування напою, а також аналізуватимуть тему маркетингу та продажів.

Також, під час Форуму пивоварів заплановані 4 дискусійні панелі:

– Час об’єднуватися заради якості. Ситуація в галузі. Перспективи. Започаткування в Україні, під егідою Асоціації і за інформаційної підтримки журналу “Напої/Пиво. ТІ”, нового Дегустаційного конкурсу пива. Модератор – Дмитро НЕКРАСОВ, виконавчий директор Асоціації «Незалежні Броварні України».

 – Додаткові можливості в пивоварінні: виробництво безалкогольного, вітамінізованого, безглютенового, міцного пива, медових напоїв, сидрів, комбучі, зельцерів та інших слабоалкогольних напоїв .Модератор – Юлія КИРИЛЕНКО, науковець,головний технолог пивоварні BLINKERS BREW(Румунія, м. Тімішоара). 

– Тонкощі пивного виробництва: пастеризація та інші способи збільшення терміну придатності пива без втрати якості і… крафтовості. Чому піниться пиво?  Модератор – Дмитро НЕКРАСОВ,  один із засновників асоціації «Незалежні броварні України», майстер-пивовар, технолог пивоварні First Dnipro Brewery.

– Маркетинг та продажі. Шляхи освоєння ринків, співпраця з торговельними та ресторанними мережами. Попередньо, модератор – Олександр ШАТАЛОВ, засновник Гуцульської крафтової броварні «Ципа».

Кожен виробник напоїв прагне отримати якісний продукт. А досягнути цього можна завдяки постійному контролю на кожному етапі виробництва. Для цього використовують портативні прилади від австрійського виробника Anton Paar. Чому потрібен контроль навіть на мікропивоварні? Які інструменти і для яких об’ємів виробництва існують? Про контроль якості на виробництві напоїв розповість Володимир ПАШКО, директор компанії «Донау Лаб Україна», Головного Лабораторного партнера Форуму. 

Власним багатим досвідом про важливі технологічні нюанси на виробництві, на які слід звернути увагу пивоварам, поділиться Даніель ВАША, головний пивовар броварні «Шульц 2.0».

Про дріжджі для пшеничного пива німецького та бельгійського стилю розповість Богдан ДЕМЧЕНКО, представник компанії «Солод України», ТМ Fermentis – Головного Технологічного партнера Форуму.

Про експерименти у розрізі технологій і адаптацію до різних умов виробництва на підприємствах різної потужності розкаже Сергій НАЗАРЕНКО, технолог компанії UniTec. Менеджер з продажу компанії GEA Юрій ВОЙТЮК поінформує про обладнання GEA для алкогольної та безалкогольної промисловості.

Олексій ГЛАДИШЕВ, СЕО Levada Consulting поінформує про новітні індустріальні рішення: адаптація логістики пивних компаній до умов війни, розробка рішень для усунення слабких місць та впровадження системи кібербезпеки.

Детально про те, що дегустація пива – це один із дієвих інструментів отримання стабільної  якості напою, розповість Валентина МІКУСЕВИЧ, консультант з якості.

Учасникам форуму презентуватиме солод Muntons та інші продукти для пива та напоїв від компанії BWF технолог напрямку напоїв компанії Best Way Foods Юрій САВЧУК. А про солод та ПЕТф-преформу від найбільшого українського виробника напоїв ПрАТ «Оболонь» розкаже Ілля БАХУРИНСЬКИЙ, керівник аграрного сектору компанії (відділ закупівлі та реалізації).

Представник компанії TAPI (Італія) В’ячеслав ШИШ розповість про сучасні тренди в укупорюванні алкоголю. Про ефективні рішення для виробництва ПЕТ-тари у пивоварній галузі від компанії PET Technologies поінформує Андрій ТЕРЕС, представник компанії PET Technologies.

Також Інна ГАРМАШЕВА, кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник відділу фізіології промислових мікроорганізмів, Інститут мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України розкаже про молочнокислі бактерії в пивоварінні. А про натуральні харчові ароматизатори – СО2 екстракти проінформує Аліна РАДЗІЄВСЬКА, представник компанії «Сімекс-Прома».

Крім того, в програмі 10 квітня – масштабна виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів для виробництва пива та інших напоїв.

На завершення Форуму, традиційно під час війни, буде проведений вже Тринадцятий Благодійний аукціон товарів і послуг, наданих партнерами і учасниками, на підтримку пивоварів – воїнів ЗСУ. До слова, на минулому Форумі у Львові у вересні 2024 року зібрали 85200 грн на придбання пікапа для підрозділу, в якому служить воїн ЗСУ, співзасновник пивоварні DiD Сергій ДЗЮБАН.

Під час Форуму пивоварів і дистиляторів, традиційно, буде проведена виставка-дегустація продукції українських дистилерій та інших виробників напоїв, а також продукції «до пива» і не тільки від фуд-партнерів.

А на завершення, також за традицією, відбудеться ВЕЛИКА НАРОДНА ДЕГУСТАЦІЯ ПИВА свою найкращу продукцію нададуть пивоварні – партнери Форуму. Попередньо, до участі вже зголосилися понад 50 пивоварень.

 На другий день Форуму, 11 квітня – учасники Форуму відвідають 2 відомі столичні пивоварні: «Солом`янську броварню» та «2085brewery». 

«Солом’янська броварня» — це унікальний ресторанний проєкт, де з 2011 року варять фірмове крафтове пиво. Проєкт реалізовано власниками Заінчковським Миколою Леонтійовичем та, на той час, керуючим Поздняковим Андрієм Михайловичем. У проєкті брали участь Василь Мікулін та Олексій Гавріш. Перше варіння проводилося під наглядом Дмитра Некрасова. У 2014 році відкрився другий ресторан у самому серці Києва – на Андріївському узвозі. Пивовари, на чолі з головним пивоваром Оксаною Лазаренко, стабільно виробляють п’ять основних сортів пива, створених для справжніх поціновувачів пінного напою. У процесі використовуються найкращі класичні та авторські рецептури.

Для варіння застосовується лише високоякісна сировина: німецький солод і гіркий хміль, чеський духмяний хміль, французькі дріжджі верхового і низового бродіння, а також спеціально підготовлена очищена вода. Пиво варять за класичними технологіями з дотриманням «Баварського закону про чистоту пива» 1516 року.

«2085brewery» була заснована у 2019 році  пивоваром Назаром Дреботом спільно із власником київських закладів громадського харчування  Валерієм Созановським. «2085» – це, кажуть засновники, пивоварня майбутнього із інноваційними підходами, яка проводить безліч експериментів на науковій основі. Йдеться не лише про 2085 рік — пивовари розповідають про їхній футуристичний погляд на світ у цілому й пиво зокрема. В загальному виробники випустили до 40 сортів пива.

Головний Організаційний Партнер – ГС Незалежні Броварні України

Головний Технологічний Партнер – Fermentis 

Головний Лабораторний партнер – Донау Лаб Україна

Головний Галузевий Партнер – Укрсадвинпром  

Умови участі в конференції в ролі учасника:

Для пивних компаній:

Конференц-день – 2500 грн.

Бізнес – тур – 1500 грн.

Для технологічних компаній:

Конференц-день – 3500 грн.

(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь у дегустації напоїв і страв; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний постзвіт про захід з фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою).

Зареєструватися на Форум можна, заповнивши гугл-форму:  https://docs.google.com/forms/d/16hdxVjL5cn33x2wq2LZLLbhUECwo8mW_ndTTwvOSjsA/viewform?edit_requested=true

З пропозиціями щодо виступів та презентацій і для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:

Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516

Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Керівник проєкту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net

Креативний директор – Катерина Конєва, головний редактор/засновник журналу «Напої&Пиво.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті