Виставка Wine&Spirits Ukraine 2021 збере виробників вин з усього світу та України

 Виставка Wine&Spirits Ukraine 2021 збере виробників вин з усього світу та України

2-4 листопада в Міжнародному виставковому центрі відбудеться виставка Wine&Spirits Ukraine 2021, де виробники та імпортери з усього світу представлять свою продукцію  імпортерам, дистрибьюторам, сомельє, рітейлерам та рестораторам з усіх регіонів України та закордону, повідомляють організатори. Журнал Drinks Technologies є інформаційним партнером заходу.

Вперше в Україні свої вина представить Болгарія, яка колись мала статус четвертого виробника вин у світі! На Wine & Spirits Ukraine буде унікальна можливість продегустувати кращі вина Болгарії з автохтонних і європейських сортів таких виноробень, як KATARZYNA ESTATE, VIA VINERA, RUPEL, ZLATEN ROZHEN І ALEXANDRA ESTATE на колективному стенді Болгарської асоціації виноробства і експорту.

Іспанія – №4 експортер вин в Україну, в 2020 році обсяг експорту зріс на 40%, і іспанські вина продовжують завойовувати любов споживачів завдяки ідеальному балансу ціна-якість. Уже втретє представить свої вина з Іспанії LA LUZ DEL DUERO винний холдинг VINOS DE LA LUZ!

Окрім того, будуть представлені лікери ANTONIO NADAL з Майорки, вина BODEGAS AYUSO, BODEGAS NAVARRO LOPEZ S.L. і EL PROGRESO – найстарішого винного кооперативу в Іспанії, та інших іспанських виробників.

А також у виставці візьмуть участь виробники з Португалії, Франції, Грузії, Аргентини, Молдови, Великобританії, Вірменії, Данії, Литви, особливо багато з Італії і, звичайно ж, України.

У рамках заходу пройде Дегустаційний конкурс Ukraine Wine&Spirits Awards.

Читайте також:

Площі виноградників в Україні за останні 5 років зменшилися на 13%

Етикетка винного бренду Fathers Wine перемогла в конкурсі на найкращий дизайн

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті