Винороб Іван Плачков звернувся до українців: «Віддавайте перевагу нашим – українським винам!»

 Винороб Іван Плачков звернувся до українців: «Віддавайте перевагу нашим – українським винам!»

Іван Плачков, засновник і співвласник виноробні «Колоніст», оприлюднив у соцмережі Фейсбук відкритий лист про проблеми виноробної галузі, які примножились із введенням обмежувальних заходів у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції.

«Шановні друзі!

Своє звернення я почну з двох тверджень:

– мудріше за вино і хліб людство ще нічого не винайшло за всю історію свого існування;

– висока культура споживання вина є обов’язковою цивілізаційною складовою життя розвиненого суспільства.

Не може не тішити те, що в Україні за останні два десятиріччя значно зросла не лише культура споживання вина, а й скрізь впроваджуються найпередовіші технології виноградарства та виноробства на найсучаснішому обладнанні.

Історія доводить, шо ще з часів Стародавньої Греції на нашій землі існувала культура, традиції і майстерність виноградарства і виноробства.

Українські винороби вже можуть радувати своїх співвітчизників гарними та навіть визначними винами. Високі витрати, курсові коливання, безпрецедентно низькі врожаї останніх трьох років не дають українським виноробам не лише розвиватися, а й забезпечувати беззбиткову діяльність. Багато виноробень виживають сьогодні лише за рахунок субсидування від інших видів діяльності.

Але найбільшою проблемою сьогодні став критично низький рівень реалізації нашого українського вина. Пов’язано це, перш за все, з пандемією та періодичними локдаунами, як в цілому по країні, так і по регіонах. Великі залишки продукції на складах, ціни на продукцію, що не завжди покривають витрати, можуть призвести до втрати цілої галузі виноробства в нашій країні. При цьому частка українського вина на ринку України становить не більше 20%. Виробники вина інших країн домінують і, звичайно ж, заробляють величезні суми грошей на винному ринку України, при цьому розвивають виноградарство та виноробство у своїх країнах на наші з вами гроші, на гроші українців.

Такий стан справ вважаю неправильним, несправедливим і неприпустимим», – йдеться у зверненні.

Читайте також: Іван ПЛАЧКОВ: «Ми створили бренд українського вина і не зупиняємося»

«Я, Іван Плачков, винороб України, звертаюся до Вас, своїх співвітчизників-шанувальників вина:

ВІДДАВАЙТЕ ПЕРЕВАГУ НАШИМ – УКРАЇНСЬКИМ ВИНАМ, – закликає винороб. – Збільшення частки українського вина як мінімум на 10-15% дасть можливість не тільки зберегти виноградарство та виноробство в нашій країні, але й закласти нові виноградники, купувати нове обладнання та з величезною вдячністю радувати Вас довгі роки гарними, видатними та великими українськими винами.

Буду дуже вдячний за репост!

Щиро Ваш, енергетик з душею винороба, Іван Плачков».

Засновник, головний редактор медіагрупи «Технології та Інновації» Катерина Конєва поділяє думку Івана Плачкова, розуміючи проблеми галузі як ніхто.

«Виноробам слід більше працювати для просування своєї продукції, і ми, медіагрупа «Технології та Інновації», готові в цьому допомагати, – запевнила Катерина Конєва. – Нещодавно вийшов свіжий випуск журналу Drinks Technologies, де йдеться саме про українське виноробство, і ми зробимо все, щоб журнал прочитало якнайбільше людей. Ми зробили реконструкцію сайту techdrinks.info, де щодня розміщуємо новини і поширюємо інформацію на Фейсбук, маса тематичних груп і сторінок, в Інстаграм і Телеграмі. Ми також проводимо засідання Винного клубу Галерея, де беруть участь бізнес еліта регіону і представники винної торгівлі. Бачимо, що галузі вкрай необхідне технологічне вдосконалення і анонсуємо проведення в 2022 році двох науково-практичних конференцій – Успішне виноробство 3.02.22 і Успішне Виноградарство 20.08 в Одесі.

Читайте також: Винний клуб «Галерея» знову збирає поціновувачів вина

Ми на цьому ринку понад 10 років, і розуміємо, що без активних дій самих виноробів ніякі заклики до споживачів не подіють. Хоча, певний ефект дають, бо привертають увагу до злободенної теми, шановний Іван Плачков!»

Своєю діяльністю проєкти медіагрупи «Технології та Інновації» активно сприяють піднесенню сучасного виноробства, утвердженню України як виноробної країни. І надалі готові об’єднувати зусилля заради досягнення найкращого результату! 

Читайте також: Свіжий випуск журналу «Напої. Технології та Інновації» – вже в наших руках!

Більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті