Виноград замість цукерок: на Одещині почали виготовляти солодку пастилу без цукру

 Виноград замість цукерок: на Одещині почали виготовляти солодку пастилу без цукру

В Одеській області на березі Будакського лиману приватне виробничо-комерційне підприємство розпочало виготовлення пастили та родзинок із винограду. Про це директорка підприємства Тетяна Шмаглюченко повідомила на своїй сторінці у Фейсбуку.

Підприємство виграло грант Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) на придбання інфрачервоної сушарки та всього обладнання, необхідного для виготовлення родзинок та виноградної пастили і запустило виробництво.

«Першу партію виноградної пастили ми ставили сушитися без ілюзій на шедевр, але отримали дуже незвичайний, ароматний та солодкий продукт, – написала Тетяна Шмаглюченко. – Я зазвичай виноград сорту Юпітер їм без шкірки, для мене він щільний, хоч у ньому і міститься більшість вітамінів, антиоксидантів та антоціанів. А тут удалося його зберегти, і це навіть збагатило смак».

Тетяна Шмаглюченко додала, що пастилу зробили більш сухою та змінили упаковку, тому зараз це зручно взяти до школи, на прогулянку, або доповнити смак улюбленої кави не маленькою солодкою цукеркою, а корисною смакотою з винограду.

Читайте також: Арсен Федосенко: «Українське вино має бути відомим у всьому світі, й не тільки як продукт, а і як культурне явище»

Більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті