Вина Leleka Wines здобули 8 нагород на престижному дегустаційному конкурсі AWC Vienna

 Вина Leleka Wines здобули 8 нагород на престижному дегустаційному конкурсі AWC Vienna

Вина українського виробника Leleka Wines презентували на одному з найбільших дегустаційних конкурсів у світі AWC Vienna, який відбувся у Відні. Вина здобули 8 нагород.

Золото на AWC Vienna здобуло червоне сухе Odesa Black.

– Володар золотої медалі Leleka Wines Odesa Black вражає своїм глибоким кольором та багатогранним насиченим смаком, де переплітаються ноти ожини, чорної смородини, пасльону та шоколаду. Його аромат залишає незабутні враження, а в поєднанні зі стравами з червоного м’яса та дичини, воно стає справжньою зіркою столу, – кажуть у компанії.

Срібними відзнаками нагородили такі вина:

  • напівсолодке червоне вино Leleka Wines Red, що здивувало журі своєю ніжністю та глибоким фруктовим ароматом;
  • сухе червоне вино Leleka Wines Cabernet Sauvignon, що вражає своєю класичною структурою та вишуканим букетом ароматів;
  • витримане сухе червоне вино Cabernet Reserve, яке підкорило суддів своїм багатим та насиченим смаком витриманим в дубовій бочці 6 місяців.

Бронзові нагороди здобули такі вина:

  • Leleka Wines Merlot – червоне сухе, що привернуло увагу журі багатим фруктовим ароматом вина, де розкриваються відтінки стиглої вишні, сливи й ожини;
  • Leleka Wines White – біле напівсолодке, що підкорило своєю свіжістю з приємною кислотністю;
  • Leleka Wines Chardonnay – біле сухе, що вразило своєю витонченістю і об’ємним смаком;
  • Leleka Wines Pinot Gris – біле сухе, що здивувало своєю ароматною палітрою та збалансованістю.

Враженнями поділилася відома сомельє, директор Ukrainian Wine & Spirit School, провайдер WSET в Україні, член Асоціації сомельє України Катерина Ющенко:

– Особливо круто, що я особисто мала нагоду  спостерігати всі етапи еволюції цієї чудової виноробні – від гучної появи вина в 2020 році на українському ринку, швидкої динаміки розвитку і до мого суддівства в конкурсі AWC Vienna, де Odesa Black здобуло золото! Особливо пишаюсь таким досягненням наших виноробів, тому що Віденський конкурс, мабуть, один із найбільш інтенсивних та непростих.

AWC Vienna – один з найбільших дегустаційних конкурсів світу. Цього року у змаганні брали участь 11 376 вин 1 514 виробників із 42 країн. Конкурс проводять уже 20 років.

Читайте також:
Термофільні ацидофільні бактерії у напоях: причини появи, наслідки та методи їхнього уникнення
Чи існує альтернатива масовому використанню SO2?

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті