Введення воєнного стану не накладає обмежень на економічну діяльність

 Введення воєнного стану не накладає обмежень на економічну діяльність

Введення воєнного стану в Україні не накладає обмежень на економічну діяльність на всій території держави. Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

«Укази Президента України “Щодо надзвичайних заходів із забезпечення державного суверенітету і незалежності України та введення воєнного стану в Україні” та “Про введення воєнного стану в Україні” наразі не накладають обмежень на економічну діяльність на всій території України», — йдеться в повідомленні.

За інформацією, суб’єкти господарювання та громадяни можуть здійснювати економічні операції в звичайному режимі.

Мінекономрозвитку буде оперативно повідомляти про будь-які зміни в режимі здійснення економічної та зовнішньоекономічної діяльності.

Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада схвалила закон 9338 про затвердження указу Президента України “Про введення воєнного стану в Україні” №390/2018. Відповідне рішення підтримали 276 народних депутатів.

Воєнний стан, як передбачається, буде запроваджено у 10 областях, але лише в разі сухопутної воєнної операції регулярних військ Російської Федерації, а також внутрішні води Азово-Керченської акваторії. Це такі регіони: Вінницька, Донецька, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Чернігівська, Херсонська, Запорізька.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар