Вітаємо працівників сільського господарства з професійним святом!

 Вітаємо працівників сільського господарства з професійним святом!

День працівників сільського господарства в Україні або День аграрія відзначається у третю неділю листопада й цьогоріч припадає на 21 листопада. 

Сільськогосподарська галузь для українців – одна з пріоритетних сфер розвитку. Господь наділив нашу державу багатими на чорнозем, родючими землями та працьовити людьми. Сьогодні аграрний сектор отримав нове дихання, доступ до найбільш ефективних закордонних технологій –  методів обробки землі, захисту рослин, збору врожаїв. 

Медіагрупа “Технології та Інновації” всіляко сприяє розвитку агропромислової галузі в Україні та допомагає усім фермерам, садоводам, ягідникам заявити про свою працю й здобутки на весь світ.

У це професійне свято увесь колектив нашого видання приєднується до привітань на адресу всіх, хто так чи інакше пов’язує свою трудову діяльність з обробкою нашої землі, збиранням, переробкою та заготовленям її плодів, здійснюючи цю важливу для всіх нас роботу! Низький Вам уклін! Поваги, здоров’я і благополуччя Вам і Вашим родинам! Та, звісно, відмінних врожаїв!

Принагідно нагадуємо, що 9-10 грудня у Києві відбудеться дводенна міжнародна конференція “Ягідництво та переробка: технології та інновації”, адресована представникам ягідної та переробної галузей. 

Читайте також: У рамках ягідної конференції ВПЕРШЕ відбудеться Конгрес із заморожування та холодної логістики ягід

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар