Конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації» відбудеться 9-10 грудня 2021 року в Києві

 Конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації» відбудеться 9-10 грудня 2021 року в Києві

Для тих, хто прагне створити та розвивати власний успішний та прибутковий ягідний бізнес, журнал «Ягідник» (медіагрупа «Технології та Інновації») організовує п’яту дводенну конференцію «Ягідництво і переробка: технології та інновації 2021»,  адресовану представникам ягідної та переробної галузей

Місце проведення готельно-ресторанний комплекс «Верховина», Київська обл., с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Петропавлівська, 24

Міжнародна конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації» – вже традиційний захід медіагрупи «Технології та Інновації», що з року в рік збирає рекордну кількість відвідувачів. Торішня конференція, що відбулася у Львові, зібрала більше 300 гостей: експертів ринку, фермерів, трейдерів, експортерів, представників компаній із сучасними технологіями. На конференцію завітали фермери  зі всієї України – від Заходу до Сходу, іноземні фахівці з Польщі, Італії, Білорусі тощо. Більше інформації та фотоматеріали з конференції доступні  за посиланням.
9 грудня – пленарна частина конференції та виставка технологій сучасного садівництва, ягідництва і переробки.

Програма 1-го дня конференції

Вперше! Пленарна частина заходу відбуватиметься паралельно в двох залах.

Зал №1. Секція «Ягідництво і переробка: технології та інновації – сучасні технології ягідництва – гарантія успішного ягідного бізнесу».

Зал  №2. Конгрес із заморожування та холодної логістики ягід «Переробка та заморожування. Створення доданої вартості шляхом переробки ягід: різні бізнеси – різні можливості».

Зал №1. Секція «Ягідництво і переробка: технології та інновації. Сучасні технології ягідництва – гарантія успішного ягідного бізнесу».

  • Круглий стіл та обговорення проблем галузі і шляхів їх вирішення.
  • Виступи експертів ягідного ринку, керівників ягідних господарств про кожну ягідну культуру (лохина, суниця, малина та нішеві культури).
  • Презентація сучасних технологій вирощування ягід та успішного ведення ягідного бізнесу від українських та іноземних експертів та практиків.
  • Презентація технологій переробки, сортування та зберігання ягід: технології та інновації від українських та іноземних експертів і практиків.

Зал №2 Конгрес із заморожування та холодної логістики ягід «Переробка та заморозка. Створення доданої вартості шляхом переробки ягід: різні бізнеси – різні можливості».

  • Ринок заморожених ягід в Україні. Зміна векторів в 2021/22 рр. Результати сезону 2021.
  • Презентація успішного досвіду заморожування та охолодження ягід.
  • Експорт заморожених ягід.
  • Збут замороженої плодово-ягідної продукції: аналіз цін та перспективи в майбутньому.
  • Чи вигідно мати власні заморожувальні потужності на підприємстві?
  • Холодна логістика, особливості пакування і транспортування заморожених ягід.
  • Огляд та аналіз різних технологій, видів заморожування та охолодження ягід, перспектива на майбутнє.
  • Аналіз переваг та недоліків заморожувального бізнесу.

Учасники конгресу – власники й директори комплексів із охолодження й заморозки, експерти, експортери, представники логістичних компаній, підприємств, що пропонують технології, обладнання для заморозки, переробки, ягідівники, що мають на своєму підприємстві власні заморожувальні потужності або які тільки хочуть побудувати успішний бізнес на заморожуванні плодово-ягідної продукції.

Конгрес із заморожування та холодної логістики допоможе кожному учаснику по-новому поглянути на цей бізнес, знайти шляхи виходу із наявних проблемних ситуацій та проаналізувати, як їх уникнути в майбутньому. Це також можливість знайти нових партнерів і продумати шляхи подальшого розвитку свого бізнесу.

Зал №3. Масштабна виставка обладнання і технологій ягідництва за участі українських та іноземних компаній, а також виставка-дегустація продуктів переробки та ягідництва.

Традиційно, під час конференції відбудеться масштабна виставка, під час якої європейські та українські компанії презентуватимуть обладнанняі технології ягідництва.

Також у рамках конференції – презентація та дегустація продукції, виготовленої із фруктів, ягід, у тому числі з додаванням меду (цукерок, сухофруктів, чипсів, заморожених продуктів, джемів), а також напоїв (вин, настоянок і наливок, сидрів, сиропів, міцних напоїв тощо).

Програма 2-го дня конференції

10 грудня учасники конференції візьмуть участь у бізнестурі на провідні ягідні та переробні підприємства України – ТОВ «Нікдарія» (ТМ iBerry) та СВК «Ягідки» (TM Big BLUE).

ТОВ Нікдарія (ТМ iBerry) (Житомирська обл., Радомишльський р-н, с.Раковичі) входить у ТОП-5 ягідних господарств та є найбільш інноваційним господарством України. На території понад 160 га основну частину площі займає лохина, також ТОВ «Нікдарія» на 15 га вирощує зелену спаржу, жимолость, суницю. Всі виробничі процеси компанії автоматизовані, є передові світові технології – автоматизована система поливу, облік врожаю, ягідний холодильник (єдиний в Україні станом на 2021 рік) з автоматизованою системою інтенсивного охолодження та зберігання свіжої ягоди, сучасна сортувальна лінія Unitec, автоматизована пакувальна лінія Sorma. Виключення становить ручний збір ягоди і спаржі, що разом із технологіями післязбирального автоматизованого сортування та пакування забезпечує найвищу якість кінцевого продукту. Якість продукції щорічно підтверджується міжнародними сертифікатами Global GAP та GRASP.

СВК «Ягідки» (TM Big BLUE) (с. Хмільна, Бузівська сільська рада) – органічна ферма, створена у 2016 році біля Києва  Загальна площа плантації – 55 гектарів. Компанія є органічним виробником лохини, її продукція сертифікована за системою Organic Standard та GlobalG.A.P. Головна мета – створення високоякісної органічної продукції за допомогою використання найкращих світових практик та високих стандартів якості, а також протоколу харчової безпеки GlobalG.A.P. На фермі BigBlue вирощують 5 сортів лохини, які забезпечують збір врожаю з кінця червня та до середини вересня (Дюк, Блукроп, Нельсон, Чандлер, Еліот).

Окрім того, в господарстві цього року виростили і реалізували саджанці ліцензованих сортів лохини. Восени готуються приймати замовлення на нові саджанці, які реалізовуватимуть наступної весни. А ще цього року в господарстві разом з партнерами запускають новий проєкт з виготовлення сиропів-конфітюрів, що дозволить з новою продукцією зайняти місце на полицях однієї з торгових мереж. 

Засновник та керівник господарства Олег Науменко поділиться з учасниками бізнестуру успішним досвідом ведення ягідного бізнесу, розкаже про підводні камені, які чекають ягідівників у цій сфері діяльності.

Запрошуємо до участі в конференції власників, керівників і головних агрономів ягідних та садівничих господарств, керівників і головних спеціалістів комплексів із заморозки продукції та переробних підприємств, виробників продукції переробки ягід, фруктів, виробників соків, вин, міцних напоїв на базі ягід, початківців-фермерів і всіх тих, хто планує успішний бізнес, пов’язаний з ягідництвом!

Наприкінці конференц-дня відбудеться урочистий фуршет та розважальна програма за участю фольклорного колективу. Дрес-код: вишиванки.

Головний галузевий партнер – Асоціація «Ягідництво України»

Генеральний юридичний партнер – Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери».

Генеральний партнер по ЗЗР – компанія BAYER.

Ексклюзивний технологійний партнер – компанія «ПрофПолив».

Партнер бізнестуру – СВК «Ягідки»

Партнер бізнестуру – ТОВ «Нікдарія»

Головний Технологічний партнер – ТОВ «Розетта Агро»

Головний Технологічний партнер – UNITEC

Головний Технологічний партнер – POLSKA BOROWKA

Реєстрація на конференцію вже розпочалася! Запрошуємо до участі представників господарств та підприємств!

Умови участі в конференції:

В якості учасника

Для виробників сільгосппродукції – 3000 грн – 2 дні (ціна включає оплату участі у всіх заходах протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); 2000 грн – 1 день участі (перший чи другий на вибір);

Для не виробників сільгосппродукції продукції (компанії): 3000 грн – 1 день; 4000 грн – 2 дні.

 (У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь у презентації фруктів і ягід, а також напоїв і страв; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід з фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою, контакти всіх партнерів експонентів, спікерів заходу).

Увага: для передплатників журналів «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%).

Членам Асоціації «Ягідництво України» знижка 10%

*Акції не сумуються.

 Для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:

Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 7682

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516

Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 75 92 583

Данчук Альона, тел.: +38 097 528 36 46 

Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692

Керівник проєкту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net

Креативний директор – Катерина Конєва, шеф-редактор/видавець проєкту «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Конференція відбудеться з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Усі учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів буде проведена з дотриманням дистанції між стендами. Конференц-зали будуть провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани.

УВАГА!

Вхід на конференцію дозволений тільки власникам довідки про повну вакцинацію, довідки про одужання від ковід за останні 6 місяців, негативний ПЛР або експрес-тест, дійсний 72 години. Будь ласка, подбайте заздалегідь про генерацію сертифікатів в додатку «Дія».

Конференція відбудеться з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів буде проведена з дотриманням дистанції між стендами. Конференц-зали будуть провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани.

Звертаємося до учасників із проханням серйозно ставитися до нинішньої ситуації з розповсюдженням COVID-19 в Україні. Вищезазначені заходи з безпеки націлені на посилення вашої особистої безпеки. Рекомендуємо виміряти температуру тіла перед виходом із дому та у випадку нездужання лишитися вдома. Ви можете в будь-який момент зв’язатися з організаторами щодо заміни делегата.

Ваше здоров’я – наш пріоритет! Ми готові до червоної зони, і ви повинні бути до неї готові!

Поселяє та приймає конференцію – готель «Верховина» (вулиця Петропавлівська 24, Петропавлівська Борщагівка, Київ, 08130, Україна) Сайт: https://verhovina.ua/okruzhnaya/

Телефони для бронювання по телефону зі знижкою для учасників конференції (при бронюванні, кажіть, що на ягідну конференцію):

063 304 04 72, 050 404 33 02, 098 166 96 25 (viber) Ангеліна.

Номери, доступні для бронювання (корпус № 5, саме там, де буде проводитися конференція)

Стандарт:

Одномісний стандарт – 600 грн/ніч

Стандарт TWIN К1 – 500 грн/ніч

Стандарт TWIN К3 – 500 грн/ніч

Трьохмісний стандарт – 850 грн/ніч

Стандарт TWIN К5 – 700 грн/ніч

Покращений DBL – 950 грн/ніч

Покращений одномісний – 600 грн/ніч

Двомісний комфорт – 800 грн/ніч

Люкс:

Люкс TWIN – 900 грн/ніч

Люкс DBL – 900 грн/ніч

Сімейний:

Люкс сімейний – 1000 грн/ніч

Покращений сімейний – 1150 грн/ніч  + Сніданок 165 грн оплачується додатково.

Додатково оплачується туристичний збір іноземцям 60 грн/доба, українцям – 30грн/доба (туристичний збір не сплачується за наявності документа про відрядження)

Вартість парковки – 50 грн/доба

Читайте також: Конференція «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Зерняткові» пройшла на відмінно!

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті