Відомі переможці X ювілейного конкурсу «Сорт і теруар. Мікровиноробство»

X Всеукраїнський Дегустаційний Конкурс «Сорт і теруар. Мікровиноробство» відбувся 22 березня 2025 року в Києві. За словами організаторів, конкурс підтвердив важливість проведення оцінки вин малих виробників, надав їм можливість акцентувати своє виробництво саме на ті сорти та вина, які отримали відзнаки, йти до перемоги в наступні роки. Організатори конкурсу – Всеукраїнська асоціація виноробів і сомельє, Асоціація кавістів України, Перша в Україні Школа сомельє «Майстер-клас», ТМ «Український Дім вина». Журнал «Напої. Технології та Інновації» – інформаційний партнер конкурсу. Хто здобув нагороди на конкурсі – читайте далі.
Мета Конкурсу – підтвердження впливу теруару на характер вин та напоїв України, визначення кращих вин та дистилятів у своїх номінаціях шляхом професійної «сліпої» дегустації, підкреслення важливої ролі мікровиноробства України сьогодні, популяризація вин України.
«У 2015 році саме такий перший оригінальний і високо професійний формат проведення Конкурсу «Сорт і теруар. Мікровиноробство» був організований в Одесі. Тоді, крім крафтових виробників, у конкурсі брали участь й інші виробники: SHABO, «Колоніст», «Шато Чизай». Основна ідея тоді була така: порівняти вина крафтових виробників із винами відомих виробників. У 2016 році на конкурсі свої вина з винограду «Одеський чорний» вперше презентувала виноробня Villa Tinta. На той час ці виробники тільки починали свій шлях, і в результаті отримали золоту нагороду. А у 2017 році в нас переміг молодий винороб Олександр Шаповалов, нині відомої ТМ “DON ALEJANRO WINERY” із вином «Одеський чорний», – зауважує президентка Всеукраїнської Асоціації виноробів та сомельє Наталія Благополучна.
За словами Наталії Благополучної, основна ідея цього конкурсу – вивести на ринок малих виноробів, які завдяки конкурсу повинні зрозуміти, на що їм орієнтуватися при виготовленні вин, які сорти обирати та які стилі вин.
«Робимо акцент на роботі мікровиноробів, адже держава не надто ними займається. Також виокремлюємо питання районування сортів за теруаром, аби могли орієнтуватися на кращі з них. Адже у 2026 році Україна буде жити за новим виноробним законодавством, – тобто вся країна вважатиметься стане виноробною. Цього року ми це підтвердили: на конкурсі було 44 учасники з 14 областей України. Серед них представники Сумської області, Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської, Житомирської, Київської, Черкаської, Вінницької, Одеської, Дніпропетровської, Кіровоградської, які надали 150 зразків вин (сухих білих, рожевих, червоних, помаранчевих), ігристих, десертних вин та міцних напоїв. Працювали дві дегустаційні комісії – з білих вин, і з червоних вин та міцних напоїв», – говорить Наталія Благополучна.
«Був у складі журі серед червоного вина та коньяків. Маю визнати, що вина дуже гарні та на високому рівні. Деякі з них отримали золоті медалі від мене, і інші журі так думають. Також був великий сюрприз серед спиртний напоїв, вони були чисті, мали добрий смак. Українські виробники не стоять на місці і результати з кожним роком все кращі і кращі», – розповідає доктор Рікардо Нуньєс, власник Міжнародного Винного холдінгу «VINOS DE LA LUZ».
До складу професійного журі увійшли:
Голова журі Конкурсу – доктор Рікардо Ф. Нуньєс, власник Міжнародного Винного холдінгу «VINOS DE LA LUZ».
- Наталія Благополучна – секретар журі, Президент Всеукраїнської Асоціації виноробів і сомельє
- Наталія Бурлаченко – Генеральний директор компанії «Big Wines»
- Євгенія Пустовіт – головний технолог, ТМ «Шато Піно»
- Наталя Пімченко – ТМ «Kovach Winery»
- Максименко Ігор – «Кращий дегустатор 2023», ПП “УманьВайнері”
- Олег Кравченко – Переможець конкурсу «Кращий сомельє України 2011»
- Єгор Білов – Переможець «Всеукраїнського Конкурсу сомельє 2018»
- Богдан Дукаль – Переможець конкурсу «Кращий кавіст України 2012»
- Олексій Бондар – Переможець конкурсу «Кращий кавіст України 2023»
- Євген Бродюк – Переможець конкурсу «Кращий кавіст України 2024»
- Наталія Соколовська – Переможець «Всеукраїнського Конкурсу сомельє 2024»
- Євген Бойко – фіналіст конкурсу «Кращий кавіст України 2023»
- Вадим Гуров – керівник відділу продажів алкогольних напоїв компанії «Wine Time»
«От уже п’ятий рік конкурс проводиться тільки для крафтових виробників. При цьому 90 відсотків мікровиноробів вже мають ліцензії, а інші – в процесі їх отримання. Більшість цих виноробень я відвідала особисто. Серед них є такі, що можуть конкурувати з великими виробниками. До прикладу, на виноробні Валерія Наровила, окрім обладнання, вразила ідеальна чистота, адже це позначається на якості вина. Тому й усі вина цього виробника постійно отримують високі нагороди. Також, хочу відзначити виноробню Григорія Кулініченка з м. Кагарлик. В нього дуже гарні виноградники, причому, частина з них розташована на відкритій місцевості, а інша – в теплиці. У виноробні сучасне обладнання, причому, деякі свої вина винороб витримує в бочках, – говорить Наталія Благополучна. – Радує те, що серед учасників конкурсу є багато нових виробників. Одна з них – виноробня CHARA & GARRA з Івано-Франківщини, яка вийшла на ринок з дуже грамотним маркетинговим підходом, на різні сегменти споживачів. Їхні вина мають гарну назву, привабливі етикетки. Це для них перший конкурс, – і всі їхні зразки отримали срібло. Думаю, у них гарне майбутнє».
Учасник конкурсу «Сорт і теруар. Мікровиноробство», засновник виноробні «Дрюківські вина» Юрій Колесник розповідає:
«Моє вино «Мерло» 2023 року отримало сріблу медаль, а два вина «Каберне Совіньон» 2023 року та «Каберне Совіньон» 2022 року ТМ «Дрюківські вина» нагородили золотом. Так склалося, що за «Каберне» у мене найбільше нагород. Із технологій – це 100 відсоткова холодна мацерація. Це коли у чисту культуру не кладу дріжджів та намагаюся при холодній температурі дати розчинитися в цьому суслі водорозчинним фракціям. Цю технологію використовую для усіх червоних вин: Піно, Мерло, Сапераві, Одеського чорного. При тому, що ліцензію отримав ще два року тому, зараз у мене не найсучасніша виноробня. З обладнання є ще радянський прес, італійський подрібнювач».
Вадим Гуров, категорійний менеджер у «Wine Time» відзначає, що українська стилістика виготовлення вина стрімко розвивається:
«За останні роки якість вин колосально піднялася. Відвідуємо такі конкурси, аби першими віднайти родзинки нашого виноробства і намагаємося відразу поставити на полицю».
«На цьому конкурсі мені було дуже цікаво презентувати французький сорт Семільон. В Україні я, мабуть, єдиний, хто робить такі вина. Це все – мої творчі пошуки», – каже власник виноробні «Kulinichenko Winery» Григорій Кулініченко.
Як наголошує керівник навчання компанії «ДісНа», мережа «Wine Point» Євген Бойко, виноробство в Україні з кожним роком прогресує:
«Минулого року на конкурсі були певні винороби, які дійсно показували трішки гірший результат. Зараз завдяки таким конкурсам, знанням та навчанню вони покращують свій результат. Серед петнатів виділив би ТМ «Mon Crafto», дуже гарні Совіньони від «Kulinichenko Winery». Також відмітив декілька зрізків ТМ «Родинної виноробні Зелениці» та ще напої від ТМ «ARTELAYA» теж високої якості. Винороби молодці, працюють на результат й не зупиняються на досягнутому».
«Гарне враження справили петнати, проте трішки гірше показали себе сидри. Класичні білі сорти теж гарної якості. Серед оригінальних сортів потрапляють не відповідні. Проте, порівнявши із минулим роком, то маємо дуже багато гарних зразків», – наголошує винороб ТМ «Chateau Pinot» та «46 Parallel Wine» Євгенія Пустовіт.
Свої враження від участі в конкурсі в якості члена журі коментує Олексій Бондар, менеджер мережі «Сільпо»:
«Україна завжди експериментує і дуже вдало. Можу простежити динаміку розвитку українського виноробства в усіх напрямках. Хтось виготовляє ігристі чи петнати, яких колись навіть не було на конкурсах, бо їх ніхто не виготовляв. Наразі, ігристі, петнати, рожеві, помаранчеві, – усі новітні вина в нас уже присутні. Причому, 90 відсотків – це високоякісні вина. Відвідуючи українські виноробні, я побачив, що технологічне обладнання в багатьох теж на високому рівні».
«Україна може пишатися своїми крафтовими виноробами! У конкурсному змаганні взяли участь багато оригінальних вин та сортів, які дивували професійне журі! Всі вина – достойної якості, багато учасників отримали золоті нагороди. Хоча були й вина, які не взяли номінації. Кожному учаснику за підсумками конкурсу буде надісланий диплом, де, окрім оцінки, буде вказано, скільки балів вино отримало, за 100 – бальною системою оцінювання. А це допоможе виноробу визначитися з подальшим розвитком. Дякуємо всім учасникам та високопрофесійному журі на чолі з Ricardo F. Nunez», – наголошує Наталія Благополучна.
РЕЗУЛЬТАТИ X ДЕГУСТАЦІЙНОГО КОНКУРСУ
«СОРТ І ТЕРУАР. МІКРОВИНОРОБСТВО – 2025»
40 золотих, 66 – срібних, 19 – бронзових, 2 зразки – платинових
Ігристі вина
- Сидр яблучний , 2023, ТМ «Balcocidre», Дніпропетровська обл.- 81, Бронза
- Сидр брют, 24, ТМ « Kohanovska Winery», Закарпатська обл. -80, 1, Бронза
- Сидр, 24, ТМ « Kohanovska Winery», Закарпатська обл – 80, 9, Бронза
- Сидр розе, 24, ТМ «Kovach Winery», Закарпатська обл.– 83,7, Срібло
- Петнат, 24, ТМ « Kohanovska Winery», Закарпатська обл. – 84,4, Срібло
- Петнат Зенге/Зеніт, 24, ТМ « Kohanovska Winery», Закарпатська обл. – 85,1, Срібло
- Петнат Інкогніто , 24, ТМ «Kovach Winery», Закарпатська обл – 85,3, Срібло
- Петнат, 24, ТМ «Mon Crafto», Житомирська обл. – 84, Срібло
- Петнат Мускаріс, 24, ТМ «Родинна виноробня Зелениці», Хмел. обл. – 87,6, Золото
- Петнат розе, 24, ТМ « Kohanovska Winery», Закарпатська обл – 86,6, Золото
- Петнат розе, 24, ТМ « ДІМ ВИНА КSV», Черкаська обл. – 84,1, Срібло
- Ігристе рожеве, 24, ТМ «Тірас Вайнері», Одеська обл. – 90, Золото
Білі сухі вина
1.Совіньон Блан, 24, ТМ «CHARA &GARA», Ів.- Франківська обл. – 84, Срібло
2. Совіньон Блан, 24, ТМ « ARTELAYA», Київська обл – 83,9, Срібло
3. Совіньон зелений, 24, ТМ «Kulinichenko Winery», Київська обл. – 84,9, Срібло
4. Рислінг, 24, ТМ «Galician Hills», Тернопільська обл.– 86,9, Золото
5. Рислінг, 24, ТМ « ARTELAYA», Київська обл -84, Срібло
6. Шардоне, 24, ТМ «Wine Star», Одеська обл. – 85,6, Срібло
7. Шардоне, 24, ТМ «Тірас Вайнері», Одеська обл. – 81,6, Бронза
8. Грааль, 24, ТМ «Твій виноградник»,Львівська обл. – 80, Бронза
9. Бьянка, 24, ТМ «Сяйво», Полтавська обл. – 82,1, Срібло
10. Сухолиманський, 24, ТМ « ARTELAYA», Київська обл – 83,4, Срібло
11. Сухолиманський, 24, ТМ «Тірас Вайнері», Одеська обл – 84,3, Срібло
12. Сухолиманський, 24, ТМ «BIG WINES», Одеська обл. – 84,3, Срібло
13. Йоханітер, 24, Іван Горобець, Полтавська обл. – 82,1, Срібло
14. Мюлер Тургау, 24, ТМ «CHARA & GARA», Ів.- Франківська обл – 82,9, Срібло
15. Буковинка, 24, ТМ «Wine &Kom», Кіровоградська обл. – 85, Срібло
16. Айтаска, 24, ТМ «Galician Hills», Тернопільська обл – 80,4, Бронза
17. Ркацителі, 24, ТМ « ARTELAYA» , Київська обл – 90,1, Золото
18. Тельти Курук, 24, ТМ «BIG WINES», Одеська обл. – 82,9, Срібло
19. Іршаі Олевер, 24, ТМ «Yousovinita», Кіровоградська обл.– 81,4, Бронза
20. Трамінер, 24, ТМ «CHARA & GARA», Ів.- Франківська обл – 82,6, Срібло
21. Цитрон, 24, ТМ «Авторські вина Самсонюка», Вінницька обл.– 81,1, Бронза
22. Цитрон Магарача, 24, ТМ «Родинна виноробня Зелениці», Хмел. обл – 86, Золото
23. Мальвазія, 24, Іван Горобець, Полтавська обл. – 81, Бронза
24. Мускат Поділля, 24, ТМ «Твій виноградник», Львівська обл. – 82,9, Срібло
25. Мускат Оттонель, 24, ТМ «Wine Star», Одеська обл. – 86, Золото
26. Мускат Оттонель, 24, ТМ «Sheremet Winery», Дніпропетровська обл. – 82,1, Срібло
27. Мускат Дублянський, 24,ТМ «Родинна виноробня Зелениці», Хмел. обл. – 84,9, Срібло
28. Семільон, 23, ТМ «Kulinichenko Winery», Київська обл – 86, Золото
29. Гечеї /Йоханітер, 24, ТМ «Krolevets Winery», Сумська обл.– 84,9, Срібло
30. Першоцвіт, 24, нс,,ТМ «Kovach Winery», Закарпатська обл – 84,7, Срібло
31. Аліготе, 23, ТМ «Wine Star», Одеська обл – 82,1, Срібло
32. Трамінер, 23, ТМ «Derenus Wine», УжНУ, Закарпатська обл.– 83, 1, Срібло
33. Черсегі Фюсереш, 23, ТМ «Derenus Wine», УжНУ, Закарпатська обл – 83,1, Срібло
34. Рислінг, 21, нс, ТМ «SASS K.Winery», Закарпатська обл. – 87,9, Золото
35 . Мускат, 21, ТМ «Соколине гніздо», Хмельницька обл. – 85,1, Срібло
36. Королівська Леанька, 21, нс, ТМ «SASS K.Winery», Закарпатська обл. – 84, Срібло
Помаранчеві вина
- Ркацителі Оранж, 24, ТМ «Yar Winery», Черкаська обл. – 80, 3, Бронза
- Мускат Оттонель, 23, ТМ «Galician Hills», Тернопільська обл– 88,7, Золото
- Оранж, 23, ТМ «Arnauts Wines», Житомирська обл.– 84,7, Срібло
- Соляріс, 21, ТМ «УманьВайнері», Черкаська обл.– 87,4, Золото
Рожеві вина
- Піно Нуар, 24, ТМ «BIG WINES», Одеська обл. – 87,6, Золото
- Перлина Поділля, 24, ТМ «Авторські вина Самсонюка», Вінницька обл. – 80,1, Бронза
- Юпітер, 24, ТМ «Родинна виноробня Зелениці», Хмел. обл – 88,1, Золото
- Каберне Кортіс, 24, ТМ «Авторські вина Кудрявченко», Київ. бл. – 81,1, Бронза
- Сармат, 24, ННЦ «Ін-т виноградарства і виноробства ім.Таїрова» – 86, Золото
- Одеський Чорний, 24, ТМ «Ofiussa Winery», Одеська обл. – 82,3, Срібло
- Рубін Голодриги, 23, ТМ «Sheremet Winery», Дніпропетровська обл. – 82, Срібло
- Мерло, 24, нс, ТМ «CHARA & GARA», Ів.- Франківська обл – 82,8, Срібло
Червоні сухі вина
- Каберне Совіньон, 24, ТМ «ShevWinery», Вінницька обл – 80,4, Бронза
- Каберне Совіньон, 24, ТМ «V&V», Одеська обл. – 81,6, Бронза
- Мерло, 24, нс, ТМ «V&V»,, Одеська обл.– 80,9, Бронза
- Піно Нуар, 23, ТМ «Galician Hills», Тернопільська обл – 84,3, Срібло
- Піно Нуар, 23, ТМ «Narovylo Winery», Київська обл. – 86,3, Золото
- Мерло, 23, ТМ «Wine & Kom», Кіровоградська обл – 82, Срібло
- Мерло, 23, ТМ «Юзвин» , Вінницька обл – 82,7, Срібло
- Мерло, 23, ТМ «Дрюківські вина», Дніпропетровська обл. – 82,4, Срібло
- Мерло, 23, ТМ «Galician Hills», Тернопільська обл.– – 88, Золото
- Мерло, 23, ТМ «Narovylo Winery», Київська обл. – 84,6, Срібло
- Каберне Совіньон, 23ТМ «Дрюківські вина», Дніпропетр. обл. – 87,4, Золото
- Каберне Совіньон, 23,ТМ «Kalyus Winery», Хмельницька обл.– 82,1, Срібло
- Каберне Совіньон, 23, ТМ «Narovylo Winery», Київська обл. – 88, Золото
- Мерло, 22, ТМ « Шато Піно», Одеська обл. – 89,6, Золото
- Каберне Совіньон, 22, ТМ «Дрюківські вина», Дніпропетр. обл. – 86,3, Золото
- Каберне Совіньон, 2020, ТМ «Arnauts Wines», Житомирська обл.– -82,1, Срібло
- Дунай , 24, ТМ «Твій виноградник», Львівська обл. , Львівська обл. – 85, Срібло
- Карлот, 24, ТМ «SASS K.Winery», Закарпатська обл. – 85,7, Срібло
- Сапераві/Каберне Кортіс, 23, ТМ «Юзвин», Вінницька обл -83, Срібло
- Сапераві/Мерло, 23, ТМ « ДІМ ВИНА КSV», Черкаська обл. – 88, Золото
- КС/Мерло, 23, ТМ «ДІМ ВИНА КSV», Черкаська обл – 87,3, Золото
- КС/Мерло, 23, ТМ «Авторські вина Кудрявченко», Київська обл. – 84,1, Срібло
- КС/Мерло/Сапераві, 23, ТМ «RB Winery», Сумська обл. – 87, Золото
- Сапераві/Юпітер, 23, ТМ «Wine Wings», Полтавська обл. – 83, Срібло
- Мерло/КС, 23, ТМ «Narovylo Winery», Київська обл. – 87,1, Золото
- Сапераві /КС, 22, ТМ «Arnauts Wines», Житомирська обл.– – 87,1, Золото
- Мерло/КС, 22, ТМ «Arnauts Wines», Житомирська обл.– – 85, Срібло
- КС/Мерло, 22, ТМ « Шато Піно», Одеська обл. – 88,8, Золото
- КС/Мерло, нс, 24, ТМ «Yar Winery», Черкаська обл – 85,7, Срібло
- Дністер, 24, ТМ «Твій виноградник», Львівська обл. – 82, 3, Срібло
- Маркет, 24, ТМ « ARTELAYA», Київська обл – 81, Бронза
- Сапераві, 24, ТМ «SASS K.Winery», Закарпатська обл. – 86,2, Золото
- Одеський Чорний, 24, ТМ « ARTELAYA», Київська обл – 85, Срібло
- Одеський Чорний, 24, ТМ «Ofiussa Winery», Одеська обл. – 81,7, Бронза
- Одеський Чорний, 24, ТМ «RB Winery», Сумська обл. – 83,2, Срібло
- Одеський Чорний, 24, Максим Крилов, Одеська обл – 83,7, Срібло
- Юпітер, 24, нс, ТМ «Ofiussa Winery», Одеська обл. – 85,2, Срібло
- Монарх, 24, ТМ «Kalyus Winery», Хмельницька обл – 82,2, Срібло
- Євмолпія, 23, ТМ «Юзвин», Вінницька обл.– 81,3, Бронза
- Аліберне, 23, ТМ «BISLA», Ів-Франківська обл – 83, Срібло
- Сапераві Резерв, 23, ТМ «Шато Піно», Одеська обл. – 87,8, Золото
- Одеський Чорний, 23, 9 міс, ТМ «BIG WINES», Одеська обл. – 86,8, Золото
- Одеський Чорний, 23, 12 міс, ТМ «BIG WINES», Одеська обл. – 87,8, Золото
- Сапераві , 22, ТМ «Авторські вина Самсонюка», Вінницька обл. – 84,5, Срібло
- ОЧ, 22, ТМ «Авторські вина Самсонюка», Вінницька обл. – 82,3, Срібло
- Сапераві, 21, ТМ «BISLA», Ів-Франківська обл – 85,2, Срібло
- Аліберне, 17, ТМ «УманьВайнері», Черкаська обл – 84,8, Срібло
Десертні вина та інші напої
- Золодьондьє, ботрітіс, 24, ТМ «SASS K.Winery», Закарпатська обл. – 91,7, Золото
- Мускат дес., 23, ТМ «Винний Дім Манзул», Одеська обл. – 89,3, Золото
- Love story, н/сол, рожеве, 24, ТМ « ДІМ ВИНА КSV», Черкаська обл.– 85,3, Срібло
- Айсвайн Мускат Оттонель, 17, ТМ «УманьВайнері», Черкаська обл – 85,3, Срібло
- Кагор, 22, ТМ «Krolevets Winery», Сумська обл.– – 86,3, Золото
- Кагор, 22, ТМ «Авторські вина Самсонюка», Вінницька обл. – 84,8, Срібло
- Ночино на вині, 24, ТМ «Mon Crafto», Житомирська обл. – 85,2, Срібло
- Лікер Чері, ТМ «SEVLUSH WINE», Закарпатська обл. – 81,3, Бронза
Дистиляти та міцні напої
- Абрикосівка, 40%, ТМ «Авторські вина Кудрявченко», Київс. обл. – 88,2, Золото
- Грушівка, 40%, ТМ «Mon Crafto», Житомирська обл. – 84,4, Срібло
- Грапа, 42%,ТМ «Wine Star», Одеська обл – 86,2, Золото
- Дистилят виноградний, 42%, ТМ «Соколине гніздо»,Хмельн. обл. – 89,5, Золото
- Дистилят Калина, 40%, ТМ «Соколине гніздо», Хмельницька обл – 84,2, Срібло
- Джин, 45%, ТМ «Біла гуральня», Тернопільська обл. – 89,5, Золото
- Джин блакитний , 44%, ТМ «Wine Wings», Полтавська обл – 82,6, Срібло
- Самогон 7 перців, 45%, ТМ «Біла гуральня», Тернопільська обл. – 85,7, Срібло
- Бренді, 24, 40%, ТМ «ДІМ ВИНА КSV», Черкаська обл. – 87,7, Золото
- Бренді, 3 р, 40%,ТМ «Krolevets Winery», Сумська обл.– – 89, Золото
- Коньяк України « EGO» 15 р., 42%, ТМ «Тірас Вайнері», Одеська обл. – 89,9, Золото
- Коньяк України « EGO», 35 р., 40% , ТМ «Тірас Вайнері», Одеська обл., – 92,8, Платина
- Коньяк України « EGO» 30 р., Single Cask, 49%, ТМ «Тірас Вайнері», Одеська обл., – 94, Платина, «Абсолютний Переможець Конкурсу»
Вина «Абсолютного Переможця Конкурсу», «Кращий дистилят» і «Переможці номінацій Конкурсу» візьмуть участь в І Всеукраїнському Дегустаційному Конкурсі «Вибір кавістів і сомельє» (вересень, 2025) та будуть презентовані в листопаді 2025 р. в готелі «InterContinental» (м. Київ) на Ювілейному Х Міжнародному Форумі виноробів і сомельє.
Абсолютний Переможець Конкурсу, який має найбільший середній бал (94) – чудовий коньяк України «EGO», 30 р. Single Cask, від Едуарда Городецького.
Невдовзі у журналі «Напої. Технології та Інновації» буде опублікована аналітична стаття про українські крафтові вина, за результатами конкурсу «Сорт і теруар. Мікровиноробство».
Читайте також: Автентичні, натуральні, оригінальні вина нової формації створюють сьогодні українські виробники
А ще більше цікавих статей про виноробство, пивоваріння ви можете прочитати у наших журналах. Електронна версія доступна до завантаження безкоштовно на період війни: https://techdrinks.info/product-category/2023-2024/.
Журнал «Напої. Технології та Інновації» виходить друком у форматі «перевертайко» 2 в 1 з журналом «Пиво. Технології та Інновації». Адже з початку воєнного стану два видання «Напої. Т. І.» та «Пиво. Т. І.» об’єдналися і виходять одночасно.
Детальніше про ціни та передплату читайте тут.
Щоб придбати друкований випуск нового журналу або
передплатити видання на 2025 рік, звертайтеся за контактами:
Лариса Товкач, менеджер, +38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692, oksana.buh.ti@gmail.com
Ціна одного примірника журналу «Напої & Пиво. Технології та Інновації» – 250 грн. Ціна одного примірника журналу «Ягідник» – 170 грн. Ціна одного примірника журналу «Садівництво та Овочівництво. Т.І. & Горішник» – 170 грн.
Передплата триває!