Вдруге на Львівщині відбудеться міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO»

 Вдруге на Львівщині відбудеться міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO»

Вдруге у Львові 28-30 листопада відбудеться міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO», яка є яскравим прикладом співпраці 2-х країн (Польщі і України)  в агропромисловому секторі. 2 організатори  Kielce Targi S.A (Польща) і ПрАТ «Гал-ЕКСПО» (Україна) об’єднали свої зусилля задля реалізації успішної та неординарної агропромислової події на теренах Західної України. Основна мета заходу – показати технології західноукраїнським фермерам та аграріям.

Робота над підготовкою виставки «EUROAGRO 2017» кипить, а саме: планування стендів, формування ділової програми і втілення нових ідей задля розвитку потенціалу дрібних і середніх фермерів, на яких орієнтований захід. 

Асортимент продукції, який цьогоріч буде представлений на виставці  дає змогу виконувати практично всі технологічні процеси аграрного виробництва. Зокрема, на площі 5000 кв.м. виставкового центру Південний-ЕКСПО (м. Львів, вул. Щирецька, 36) буде представлено: агротехніку (комбайни, сівалки, жниварки, дискові борони, культиватори, розкидачі міндобрив, передпосівні агрегати, агрегати ґрунтообробні, плуги, ін.); мікродобрива, засоби захисту рослин, насіння; лабораторне обладнання; садовий інструмент; IT технології в управлінні АПК та ін.

Заплановані ділові заходи в рамках виставки «EUROAGRO 2017» сформовано відповідно до актуальних проблем агропромислового комплексу з урахуванням останніх тенденцій розвитку галузі. Серед важливих подій виставки: Панельна дискусія: «Європейське село на Львівщині: реалії та перспективи»; Перший професійний форум для  прогресивних  виробників сільгосппродукції,  які  прагнуть інноваційних змін: «Дрібні формати, що створюють великі речі»; «Дні польського сільського господарства в Україні»; конференція «Польсько-українська співпраця в агропромисловому комплексі” та ін.

Під час виставки українські виробники зможуть продемонструвати свої досягнення, почерпнути успішний досвід колег з інших європейських країн, зокрема з Польщі. Також, гості зможуть ознайомитись з новими технологіями, запропонованими польськими виробниками, взяти участь у конференціях, семінарах і дискусійних панелях та обговорити актуальні питання в сільському господарстві.

Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO» – це ще один сміливий крок до євроінтеграції України!

Поспішайте зареєструватися >>>  http://www.galexpo.com.ua/agro/

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар